Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha van egy ps3-mam egy bizonyo...

Juliuscezar kérdése:

Ha van egy ps3-mam egy bizonyos kontóval és veszek egy ps4-et egy új kontót teszek bele akkor abba mi a hátránya?

Figyelt kérdés
most van egy ps3-mam és az apukám kontólya van benn mert akkor en meg nem tudtam csinálni vagy valami ilyesmi.. na az lenne a lényeg hogy ha megveszem a ps4-et es csinálok egy úly kontót akkor mit veszetk vele minha az apukám kontólyát raktam volna bele? láttam egy teszt -be hogy ha van egy gamunk ps3-ra és at karajuk konvertálni ps3-ról ps4-re akkor ez lehetséges lessz csak példát mondat mi még a hátránya ha új kontót csinálok vagy nincs hátránya?

#játék #zórakozás
2013. nov. 26. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az a kontó?
2013. nov. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most jöttem rá, valószínűleg account akar lenni a "kontó" :D


Amúgy nagyon semmi hátránya. Ha vettél PS Store-ból játékokat előző accon akkor azok nem lesznek meg, illetve a megszerzett trófeáid sem. Trófeák ha nem érdekelnek téged akkor viszont tényleg semmivel sem lesz másabb, PS3 játékok konvertálása meg nem megoldható.

2013. nov. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aha oké és bocs a "konto"szóért,ám de igen lehetséges valahogy láttam és videoba a konvertalast,tegyük fel hogy lehetséges és atviszem pl CoD MW3-mat és a szintén ugye elveszik első szinttől fogok kezdeni vagy? Ja és meg a z hogy nem vettem apszolut semmit a Store-ön.Akkor nincs semmi hátránya ezekszerint a trofeák meg nem érdekelnek.
2013. nov. 27. 06:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor sem lehetséges a konvertálás. Olyan lesz majd, hogy ha megjelenik egy játék PS3-ra és PS4-re is, és te PS3-ra megvetted már, akkor a PS4-es játékot megkapod, ha ráfizetsz még 10 dollárt. De ez sem konvertálás, csak megkapod olcsóbban a PS4-es kiadást is. Pl. BF4-nél van ilyen, meg lehet AC-nél is, meg majd lesz még többnél.


És igen, ha Store-on nem vettél semmit (és a trófeákkal sem foglalkoztál) akkor nincs semmi hátránya, ha újat csinálsz.

2013. nov. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jah majd szerzek újakat nem nagyon érdekelnek koszi szépn a válaszodat sokat segítettél :D
2013. nov. 27. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!