Juliuscezar kérdése:

A PS4 Plus nélkul lehet multiplayerezni?

Figyelt kérdés
Ha nincs Plsu bovitésem a nélkul nem tudom semmilyen multiplayert jatszani?

#játék #Sórakoztató ezkozok
2013. nov. 26. 20:12
 1/4 anonim válasza:
Persze tudsz ez nem xbox live gold! Tehát elhet! A plus csak azt jelenti hogy kapsz honaponta ongyenes jatekokat psp ps vita es ps3 vagy ps4! Bocs a helyesirasert mobilrolt irom
2013. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aha ok koszi szépen akkor az a Plus nem alyan eletbevágó ugye?
2013. nov. 26. 20:21
 3/4 A kérdező kommentje:
és még lenne egy kérdesem amost van egy ps3-mam és az apukám kontólya van benn mert akkor en meg nem tudtam csinálni vagy valami ilyesmi.. na az lenne a lényeg hogy ha megveszem a ps4-et es csinálok egy úly kontót akkor mit veszetk vele minha az apukám kontólyát raktam volna bele? láttam egy teszt -be hogy ha van egy gamunk ps3-ra és at karajuk konvertálni ps3-ról ps4-re akkor ez lehetséges lessz csak példát mondat mi még a hátránya ha új kontót csinálok vagy nincs hátránya?
2013. nov. 26. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:

#1


Téves infót ne terjessz.

PS4-en csak PS+ előfizetéssel fogsz tudni multizni. Amit #1 írt az csak PS3-on van így, hogy nem kötelező a multihoz, de az ingyen játékok miatt hülye lennél nem előfizetni.


Ezt a kontó szót meg elfelejthetnéd, válaszolni meg a másik kérdésednél válaszoltam már rá

2013. nov. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!