Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudom szinkronizálni...

Miért nem tudom szinkronizálni az Ipodomat? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Feltettem egy-két új számot az Ipodomra, eddig sosem volt probléma szinkronizálni, de az elmúlt időben, amikor megpróbálom szinkronizálni a következő üzenet jelenik meg:"An iPod has been detected, but it could not be identified properly.Please disconnect and reconnect the iPod, then try again.If the problem persist,uninstall iTunes ,then install iTunes again." Igazából nem tudom mitévő legyek ez az üzenet korábban még sosem jelent meg, szabadon szerkeszthettem a lejátszási listámat.Attól félek,ha eltávolítom, és újra feltöltöm az iTunes-t, akkor az eddigi összes zeneszám el fog tűnni, amit nem akarok újra egyesével feltöltögetni. Valakinek valamilyen ötlete, tanácsa, esetleg járt már valaki hasonló cipőben?

2013. nov. 26. 16:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!