Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most vettünk egy új HITACHI...

Most vettünk egy új HITACHI TV-t! A többi lent!?

Figyelt kérdés
Na ahogy említettem most vettünk egy új TV-t (HITACHISAT ) és a csatornákat és aoutomatikusan kerestettük , digitális kábelen és minden csatornára azt irja ki hogy TITKOSÍTOTT ez mér van ? Valaki aki tudja vagy ilyen TV-jük van vagy akinek szintén ilyen gondja van az segítesen kérem !

2013. nov. 23. 09:55
 1/2 Redbullicecream válasza:

Vagy a TV lett szarul kiadva, vagy a szolgáltatótok rossz, esteleg a TV-nek nem tetszik amit a szolgáltató kínál. De amúgy hol vettétek?? Vigyétek vissza oda, ha szar akkor meg cseréljék ki de lehetőleg ne ilyen márkára! Emberek mikor fogják már fel h olcsó kinai szart ne vegyenek!! Persze pénz szűkében van az ember, teljes szinten megértem, de akkor is egy samsung, vagy egy LG tévé ugyanennyibe kerül, és melette világmárka.. Nekemis LG tévém van 82 cm-es kb másfél éve és imádom, szeretm, semmi baj nem volt még vele, egyszerűen gyönyörű képe van.


Remélem segítettem


Üdv

2013. nov. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Barátom ez japán tv, az olcsó kínai, meg koreai szar, pont az két márka, amit említesz.

A kérdésre válaszolva, beállításokat nézzétek meg.

2013. nov. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!