Cod2-be ha recordot veszek akkor azt hogy lehet úgy vissza nézni hogy tudjam tekerni? Vagyis mi a parancs?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 21:53
 1/6 anonim válasza:

Megnyomod a nullát, akkor megjelenik a console.

Ez után be kell írni, hogy /playdemo "neve" .

Ekkor a jobb és bal nyíllal tudsz tekerni bele. :)

2013. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D régen tudtam hogy kell csak már régen csináltam és nem emlékeztem :D
2013. nov. 19. 22:22
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lett jó, nem kell hozzá valami progi?
2013. nov. 19. 22:27
 4/6 anonim válasza:
cod player kell hozzá ,igaz már régen codoztam de asszem az kell hozzá
2013. nov. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na de most komolyan valaki help :D
2013. nov. 20. 06:41
 6/6 A kérdező kommentje:

Demo viszanézéséhez ajánlom a Seismovisiont


Seismovision használata:


1. Nyisd meg Seismovision-t


Az asztalon lévõ ikonra kattints kétszer. Ha nincs az asztalodon ikon akkor keresd meg, hogy hova telepítetted fel és katt rá kétszer.


2. Regisztráld vagy használd ingyen


Várj 5 másodpercet és akkor rá tudsz kattintani a Free gombra és elindul a program. Sajnos ezt majd mindig meg kell várnod.


3. A Fõmenü


Ez a Seismovision fõmenüje. Ha a CoD2 mellett nem azt írja hogy Not Installed akkor telepítve van a játék és a következõ lépést nem kell megcsinálnod.


4. Játékok beállítása


Ha Call of Duty 2 demo-t akarunk lejátszani akkor menjünk a Call of Duty 2 beállításokra. Kattinst a Call of Duty 2 neve mellett lévõ "+"-ra. Most kattints a "dm_1 Options"-re.


5. Tallózás


Kattints a "Browse" vagy a "Search" gombra. Ha tovább akarod csinálni ami a leírásba van akkor a "Browse" gombra kattints és keresd meg a Call of Duty 2 könyvtárban lévõ cod2mp_s.exe.


6. Válaszd ki az indító fájlt


Válaszd ki az exe fájlt. Kattints az "Open" gombra.


7. Confirming


Ha jó exe-t választottál ki akkor a "Call of Duty 2 Status" sor zölden fog világítani. Ha rosszat adtál meg akkor pirosan fog világítani akkor ismételd meg az 5. lépéstõl. Ha zöld akkor kattints az "OK" gombra.


8. Ellenõrizd a "Status"-t


Ellenõrizd, hogy a fõmenübe mostmár a Call of Duty 2 sor zölden világít-e. Most kattints a "Close" gombra. Most a Seismovision konfigurálta a Call of Duty 2 (dm_1) demókat. Mostmár le tudod a demokat játszani.


9. Demo futtatása


Kattints kétszer az egyik demo fájlra. Ha lejátszotta a demo-t akkor lépj ki a CoD2bõl. A Seismovision automatikusan kilép ilyenkor. Gratulálok, hogy lejátszottad az elsõ demódat!


10. Használati Útmutató


Gondoltam ide leírok pár alap dolgot, amit nem árt tudni és ami mindenkit érdekelhet.

- lassítás: balra nyíl

- gyorsítás: jobbra nyíl

- megállítás: lefele nyíl

- kilépés a játékból: numpad 0

- 3rd nézet bal "pan": numapd 1

- Idõ mutatása: numpad 2

- 3rd nézet jobb "pan": numpad 3

2013. nov. 20. 07:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!