Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Itt a next-gen, mikor váltotok...

Itt a next-gen, mikor váltotok Ps4-re, Xbox One-ra, vagy akár Wii U-ra?

Figyelt kérdés

Én maradok a jelen generációnál, még legalább 3-4 évig, számomra bőven elegendő az, amit ez a generáció tud. Gyönyörű és élethű grafika, jó játékok, szóval jó ez. Nem rég vettem egy Ps3-at, nyilván nem azért, hogy a közeljövőben ps4-et vegyek.


Ti hogy vagytok vele?



2013. nov. 14. 17:40
 1/7 manutd84 válasza:
Jövő karácsonra ps4-et kérek az asszonytól. 1 évig még simán jó a 3as.
2013. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Asszonytól? :D A Ps4 jó ötlet, bár nekem felesleges. A logika viszont tetszik, jó még a Ps3. :)
2013. nov. 14. 17:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha dolgoznék és lenne pénzem már megjelenés napján megvenném a PS4-et, diákként csak nyáron tudok dolgozni, szóval valószínűleg jövő nyáron megveszem, addigra legalább lesz rá több játék, meg a mostani játékok ára lejjebb megy, PS+ miatt addigra lesz is hozzá 10-20 játékom, és addig kibírom a PS3-mal még.


PS3 grafikája nekem már elég gyenge, néhány esetbe. Nem vagyok akkora grafikamániás, hogyha egy játék nem 4k-ba fut 1337 FPS-sel akkor nem is tudok játszani vele, de bizonyos játékok esetén, ahol élethű grafikát akartak összehozni, nem elégszek meg a PS3 grafikájával. Kb uncanny valley effektus.

2013. nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az jó, sok sikert hozzá-:)


Nekem tetszik a grafikája, egy Beyond szint bőven elég, bőven, gyönyörű, hova jobbat?? :)))))))))


Meg most fifázok, és káprázatos a látvány, szinte el sem hiszem. Mivel most mevvet, ezért én nem váltok, de neked sok sikert a ps4-hez.

2013. nov. 14. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Azért más az is, hogy te most vetted, nekem már 3,5 éves is elmúlt, így használtam már elég ideig, na meg attól, hogy meglesz a PS4 még a PS3-mat sem kell kidobnom, valószínűleg ugyanúgy fogok játszani rajta majd PS4 mellett is.


Grafika terén meg mindenkinek más az ízlése. Valakinek lehet még ma is elég lenne amit a PS2 tud nyújtani, valaki meg a PS4 grafikáján is szörnyülködne. Én sem azt mondom, hogy nem bírok már a PS3-ra ránézni, meg a grafika nem is érdekel, amíg nem szúrja a szememet. Nem 10 centiről szoktam nézni a tv-t és vizsgálni, hogy hány poligonból áll egy karakter, de néha játszok, beleélem magam, egyáltalán nem is figyelem a grafikát, aztán jön egy nagyon kidolgozatlan elem, ami mellett egyszerűen nem tudok elmenni és kizökkent a játékélményből. PS4 videók alapján már hozza azt a szintet számomra, hogy nem kell a grafikát figyelnem, hanem játszhatok és minden figyelmemet a játékélményre fordíthatom.

2013. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én megértelek, és így van, mindenkinek más az ízlése, más az igénye, ezzel nincs gond. :D


Nekem most per pill leesik az állam a Ps3 látványától, mert élethű. :d A Fifa szinte olyan, mint egy élő meccs, el sem hiszem. A GTA 5-öt is beakarom majd szerezni, nagyon állat, olyan látványa van, hogy na az már tényleg döfi, bármikor megállja a helyét véleményem szerint.


A Ps3 hardvere brutál, én sok különbséget egyenlőre nem látok a ps3 és a Ps4 között, max annyi, hogy újabb, és sok ember ezáltal úgymond elhiszi, hogy tényleg szebb. Ezt meg is indoklom. Láttam egy Ps3-as gameplay videót, amit be is tudok linkelni, ha szeretnéd, és ott a valóságos versenyzést, összehasonlítják a játékkal, és tök egyenlő, sőt: talán a játék még szebb is volt. Persze ezt nem én mondom, de szerintem is. :D A gond ott van, hogy "lusták" megcsinálni jól az egyes játékelemeket. Hiszen ha valami élethű, akkor a másik is lehet élethű, ha már nem olyan, akkor nem tettek bele apait-anyait. Mondjuk én pont tojok a grafikára, nekem csak másodlagos, de most hogy meglett a Ps3-am, azért nagyon ütött, és jó érzés.


Ha van kedved reagálj, szívesen olvasom a véleményed. :)

2013. nov. 14. 21:53
 7/7 A kérdező kommentje:
Adom a zöld kezet. :D
2013. nov. 14. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!