Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az igaz, hogy PS3-ra már nem...

Az igaz, hogy PS3-ra már nem lesz ingyenes a multi?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
ýasÝas
2013. nov. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz. PS4-en csak PS+-al tudsz majd multizni, de PS3-on még mindig fogsz tudni PS+ előfizetés nélkül játszani.
2013. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy a fizetős multit kiterjesztik a PS3 is,mivel a szerverek karbantartása pénzbe kerül és Sony-nak most minden pénz jól jön.
2013. nov. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Istenem, ne írjunk már olyanokat, hogy mi képzelhető el meg mi nem, amikor Sony hivatalos információja szerint PS3-on és Vita-n is ingyenes marad a multi.


Igen, természetesen vannak költségei ennek, karbantartás, meg maga a szerverek üzemeltetése, de egyszerűen nem teheti meg a Sony, hogy 7 év után ekkora változást vezetne be.


Jogos lehet a kérdés, hogy akkor PS4-en miért lesz fizetős a multi, amire a válasz:

1) új platform, szóval itt könnyebb elfogadnia a felhasználóknak is

2) mindenféle megosztási, streamelési funkciók, amik miatt azért kicsit költségesebb a fenntartás, mint a PS3 esetén.

2013. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ehhez istennek vajmi kevés köze van,a profitszerzés a cél.

Lehet hogy neked lesz igazad,de akkor a Sony-ba miért nincs annyi gerinc,hogy ezt konkrétan le is írja???

Sunyi egy cég az biztos a PSN feltörésnél (a nagy cirkuszra gondolok,mivel mára kiderült hogy kb.5-6 alkalommal is feltörték) 7 napig kussoltak.

Amúgy meg,ha meglépnék akkor is mi lenne,ha tetszik jó ha nem akkor el lehet ballagni senki könnyes szemeit nem fogják törölgetni,ez üzlet nem kívánság műsor.

Arra lennék kíváncsi inkább,hogy mikor lesz egy korrekt "support"ja a Sony-nak,mert ezen a téren példát vehetne az MS-ről,mondom ezt úgy hogy itt figyel a PS3 és az Xbox360-is a Live-ra sem sajnálom az évi 10rugót de az legalább kifogástalanul működik nem dobál le,van normális "chat" + "cross game chat" és minden funkciója kifogástalanul működik,bár csak elmondhatnám ezt a PSN-ről is,de akkor hazudnom kellene.

2013. nov. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy neked lesz igazad"


Biztos, hogy nekem lesz igazam, PS4 bejelentése után nem sokkal ez volt a hivatalos állásfoglalás, mivel sokan kérdezték ezt a Sony-tól, hisz mindenki kíváncsi volt, hogy ha már a PS4-en fizetős lesz a multi akkor mi lesz a PS3 sorsa.


"a Sony-ba miért nincs annyi gerinc,hogy ezt konkrétan le is írja??? "


1) Ahogy már előbb is írtam, leírta

2) Ha tegyük fel nem írta volna le sehova, akkor is miért lenne gerinctelen, hogy nem jelenti be, hogy egy 7 éve változatlan funkció továbbra is változatlanul fog működni? Ha fizetőssé változtatta volna PS3-on és ezt nem jelentette volna be sehol az lett volna gerinctelenség, nem ez.


"Sunyi egy cég az biztos a PSN feltörésnél (a nagy cirkuszra gondolok,mivel mára kiderült hogy kb.5-6 alkalommal is feltörték) 7 napig kussoltak. "


A feltörést nagyon jól kezelték, azon kívül, hogy 1-2 napig elhallgatták (már nem emlékszem pontosan mennyi ideig, lehet több is volt, de ez lényegtelen). De ezen kívül minden intézkedés nagyon profi volt. És hogy hányszor törték már fel, az rejtély, hisz ezzel egyik cég sem büszkélkedne. Igen, többször, mint egyszer, hülyeség lenne tagadni, de a Microsoftot is ugyanúgy rengetegszer sikerült már feltörni, a két rendszer nagyjából ugyanannyira biztonságos, mind a kettőt folyamatosan próbálják feltörni, és néha-néha mind a két rendszert sikerül is.


"kifogástalanul működik nem dobál le,van normális "chat" + "cross game chat" és minden funkciója kifogástalanul működik,bár csak elmondhatnám ezt a PSN-ről is,de akkor hazudnom kellene."


Nálad lesz akkor a baj. Sosem dobott még le se engem, se haverokat, se senkit a PSN, max ha előre bejelentett karbantartás volt, és nem jelentkeztem be előtte sokáig (mert akik a karbantartás előtt pár nappal belépnek azoknak megy minden rendesen). Normális chat van rajta, cross game chat jogos, az tényleg nincs rajta, és tényleg nem egy rossz funkció, de tökéletesen el lehet lenni enélkül is, stb.


Nem tökéletes sem a Sony, sem a PS3, de ez ugyanúgy elmondható az MS-ről és az X360-ról is.

2013. nov. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Már nem azért de milyen normális chat-ről beszélsz a PS3-nál.

A multi közben ki lehet jelölni azokat akivel chat-elni akarok?Pl.3haver + én.vagy rajtam kívül 2ember.

Mond el kérlek hogyan?

Kíváncsi vagyok rá.

2013. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ennyit pedig arról hogy nem hazudik a Sony ne legyél már ennyire elvakult bakker.


[link]

2013. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ígérték anno,hogy minden játék 1080p-be fog menni ez igaz kb.10 játékra,és inkább 720p,és csak 1080i.

Ígérték a Linux-ot hol van?

Az MS legalább az ember szemébe mondja,de a Sony sajnos aljas cég.Eladhatod a játékaidat a PS4 esetében igen,de a kiadó rendelkezhet másképpen is. Ugye ismerős a szitu a jó fej Sony,és a gonosz kiadók, kicsit sántít a dolog.

Mindegy,most beruházok mindkét next-gen konzolra mivel nem szeretem a kompromisszumokat,de még jobban utálom azt, ha valaki annyira elfogult,hogy a "fától nem látja az erdőt",és ez sajnos majd mindenkire igaz,aki csak PS3 vagy csak Xbox360-al rendelkezik.

2013. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!