Hol tudok interneten mese magnókazettát vásárolni?

Figyelt kérdés
(vatera, teszveszen néztem, nincs)
2009. nov. 17. 11:47
 1/7 Pataki Éva válasza:
Szia! Én a "teszvesz" aukciós portált javaslom, én már sok mindent adtam és vettem ott, elégedett vagyok!
2009. nov. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A Google keresőbe beírod a "Mesekazetta" szót, és ontani fogja neked a lehetőségeket!
2009. nov. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

(:pirul:)

Hát Te egy zseni vagy. Kerestem mindenhogy hogy kazetta, mese, magnó, de semmi. Na így, meg egyből kidobta. Köszi. :-)

2009. nov. 21. 12:45
 4/7 A kérdező kommentje:
2009. nov. 21. 12:54
 5/7 anonim válasza:
Látom elkéstem, mert ugyanezt akartam irni. Kipróbáltam, beirtam, hogy mese magnókazetta vásárlása és hát volt ott elég.
2009. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Áh, nehogy azt hidd, azok közül csak ezen az egy helyen lehet venni. A többinél kiderül, hogy lejárt árverezések eltárolva, illetve mesekazetta alatt mese videókazettákat értenek. Ezért linkeltem be az egy jó amit találtam, hátha valaki egyszer szintén feltenné a kérdést.
2009. nov. 23. 11:53
 7/7 Slabi95 válasza:

Szia!


Nekem van egy csomó mesekazettám, ha érdekel szívesen küldök egy listát. További szép napot!

2014. nov. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!