Megbízható az RGH Xbox?

Figyelt kérdés

Az RGH átalakítással kapcsolatban lenne pár kérdésem. Mivel az eljárás során komolyan belenyúlnak a gép belsejében, ráadásul teljesen új kezelőfelületet kap, mindezek következtében mennyire válik instabillá a rendszer? Olvastam, hogy boot idők növekednek, a játékok jóval lassabban bootolnak, előfordul, hogy el sem indulnak és újra kell indítani a gépet. Ezek után kérdezném, elsősorban azoktól, akik már régóta RGH Xbox-szal játszanak, hogy mi ezzel kapcsolatban a tapasztalatuk? Illetve azáltal, hogy ilyen módon belenyúlnak a hardverbe, esetleg rövidül-e az élettartam? A másik kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy ha egy gépbe belekerül az RGH, akkor onnantól kezdve, csak rakod a játékokat a hard drive-re és semmi frissítés nem kell a működéshez, vagy folyamatosan frissíteni kell, hogy az RGH működőképes maradjon? Ha frissíteni kell, akkor az hogy zajlik?


Mennyire éri meg ez az átalakítás? Még a NextGen előtt végig játszanám a nagyobb címeket és néhány új játékot, de sok pénzt már nem akarok kiadni a játékokra. Viszont nem tudom mennyire életképes ez a rendszer.


Válaszaitokat előre is köszönöm!


2013. nov. 7. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha "Wadarr" által okosított a gép akkor biztos lehetsz abban,hogy nem igen lesz vele gondod vele,ő a legprofibb az országban.

Ugyan nekem eredeti a gépem,de ha okosítanám akkor csak is "Wadarr" nyúlhatna bele.


Itt egy árlista.


[link]


UI.

Ha rám hallgatsz akkor RGH + Dual Boot így olyan mintha 2 géped lenne,és a Live multis része is megmarad,ami nagyon nagy élmény.

2013. nov. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!