Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék iPadet és hozzá...

Szeretnék iPadet és hozzá mobilnetet,21mbps kevésnek számít? Itthon a WiFi-n 65 mbps jön.

Figyelt kérdés
Külön szeretnék venni iPadet és hozzá egy zsebwifit a Vodafone-tól, de 21 mbps a maximális letöltési sebesség. Ebből adódóan hogyha leterhelt a hálózat akkor még lassabb lesz, a feltöltési sebesség meg szinte feleekkora. Vagy csak az itthonihoz képest kicsi és rosszul gondolom? Amúgy ha SIM nélküli iPadet veszek akkor Wifivel megoldható a navigáció?

2013. nov. 4. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A 21 mbps egyáltalán nem lassú szerintem.


Esetleg más szolgáltató? Én a T-Mobile-nál vagyok, Net&Roll L előfizetésem van, és 60 mbps a maximális sebesség.


Amúgy tudsz WiFi-vel is navigálni. :)

2013. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21 megabit mindenre elég, a weblapok nagyon gyorsan betöltenek majd, stb. Csak nagyméretű fájlok (blu-ray filmek, stb) esetén számít, ha gyorsabb a net, hisz nem mindegy, hogy mondjuk 20 gigát 2+ óra alatt vagy 45 perc alatt tölti le, de a weblapoknál az a pár ms különbséget észre sem lehet venni, iOS-re a játékok ha 1-2 gigásak akkor is lejönne elég hamar, szóval simán elég a 21 megabit.
2013. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor az itthoni net a telefonom miatt tűnt lassabbnak.
2013. nov. 4. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!