Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A WayteQ milyen márka? Nagyon...

A WayteQ milyen márka? Nagyon kínai? (kifejezetten az xTAB-700qci)

Figyelt kérdés

Néztem wayteq tableteket, amiknek a specifikációja baromi jó volt (4 magos, 4x1.5 gHz proci, jó felbontás, 3000mAh aksi)de azt mondták hogy ha bénán van összerakva akkor mondjuk tök8 hogy milyen procit raknak bele, stb..

nem egy nagyon híres márka de valakinek tapasztalata, hogy gagyik a gépei, hamar tönkre mennek, kamu az egész?



2013. nov. 2. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen a készülékek többsége hamar tönkremegy, kerülendő márka a dps-sel együtt.
2013. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%

Kinai-argentin együttműködésben készül.

Ha jót akarsz, vegyél Samsungot.

2013. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Samsungot ne vegyél főleg galaxy tabot ne mert csúnya, gyenge és nagyon túl van árazva. Ez sokkal jobb: [link]
2013. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2009-ben vásároltam n800-as wayteq gps-t. Ma 2016 február van, minden nap használom legalább 6 órát kivétel vasárnap a munkám miatt, még akkut sem cseréltem benne és tökéletesen működik. A samsung telóm 2 év alatt tönkre ment. Tehát részemről ennyi
2016. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!