Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » TESCO-ba van most egy akció...

TESCO-ba van most egy akció ami nov.2-tól a HYUNDAI SMART LED televízió akciós áron 70 ezer ft. Mi is ez most?

Figyelt kérdés
Internetböngészés stb, bent voltam náluk de nagyon nem tudtak semmit elmondani a TV-ről a leírás se valami sok róla. Most ezen a tv-n mindenhol lehet böngészni, nem csak: Youtube, facebook stb? Mert a képen pont ezeket tüntették fel. Illetve net kábelről megy az internet, vagy WIFIről csatlakozik? Semmit nem tudtak elmondani a TESCO-ba róla csak annyit amennyit én is tudtam. [link]
2013. nov. 2. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:

A net mehet kábelről IS és WIFI-ről IS. De a wifi nem beépített, tehát egy USB-s WIFI vevő egységet kell csatlakoztatni a TV-re, ha így akarod használni. De a kábel azért sokkal stabilabb.


Van rajta böngésző, mindent tudsz böngészni pont úgy, mint egy normál böngészőn. 1-2 dolgot nem tudsz, például a Microsoft silverline beépülő videólejátszóját és még pár ilyen nem standardizált nyomorult dolgot. De összességében az internet 99%-a működik rajta.


Én az enyémet egy vezeték nélküli bill + touchpad kombóval használom.

2013. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod. Ma voltam a TESCO-ba, de ott azt mondta a csávóka, hogy csak azok jönnek be amik meg vannak jelenitve a tv-n, SKYPE FACEBOOK meg még pár darab. Lehet nem tudta pontosan ő se
2013. nov. 4. 00:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez szerepel a termék hivatalos leírásában:


Smart TV: alkalmazások, Internet böngésző,


A böngésző pont azt jelenti, aminek látszik - egy normál böngészőt.

2013. nov. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Ami böngészőből elérhető, azt nagy valószínűséggel eléred is. A YouTube, FB azért különleges, mert van hozzá a TV-re optimalizált alkalmazás, nem kell a böngészőből használnod ezeket.


Ha wifivel akarod használni, csak óvatosan. Én megszívtam vele, csak a saját Hyundai USB-s dongle-t ismeri fel, de azt (még?) nem lehet kapni Magyarországon.

2013. nov. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!!! Nem semmi ez a WIFI-s dolog...
2013. nov. 8. 00:40
 6/10 anonim válasza:
Köszönöm én is mind a kérdés feltevést mind a válaszokat mivel éppen ma voltunk egy Hyundai DLF-39285-SMART ügyében a Tescoban és nálunk még bekapcsolni sem tudták a böngésző funkciót helyi wifi stb problémák miatt! így itt sem tudták megmutatni a browser működését....de 3 napig visszavihetjük ha mégsem azt kapnánk majd amit szeretnénk vagyis a normál böngészős funkciót...
2013. nov. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Van rajta Google és pl mobilon tableten keresztül párosítva a YouTube videókat is megjeleníti stb, szép képe van elfogadható hanggal a "nagy" márkákhoz és az árához képest egyaránt.

/Kábelről megy a net mivel (állítólag) csak saját wifi sticket fogad el mást nem ismer fel...így az még nincsen mivel még nem is nagyon kapható/


--39285 tip 39coll

2013. nov. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megvettem amúgy a TV-t, attól függetlenül h Hyundai, nem rossz :)
2013. nov. 17. 00:54
 9/10 Szabolcs999 válasza:
nekem is van...nagyon jó a gép....emellett használok még 2 másik hyundai led tv-t is---csak ajánlani tudom
2014. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem válaazolnék, hanem kérdeznék, mert ilyen TV-t vennék.

De sajnos se az Interneten nem találok leírtást, se az eladók nem tudnak segíteni-


A TV-ről láttam egy rövidke videót és azon ismertem fel, hogy bizony Android lehet rajta. Ha igen, akkor lenne pár kérdés:

- Melyik verzió?

- A proci MIPS vagy ARM alapú? (Ez azért fontos, mert az Androidos appok nagy része ARM-ra készül, MIPS-re alig van valami.)

- Esetleg van-e több adat? RAM/Flash mérete, CPU típusa esetleg magok száma/órajel?

- Ha esetleg az Antutu Benchmark futtatható rajta, a teszt pontszáma.

- Google Play (volt Market) telepíthető-e?


Mert nem venném meg blintre...

2014. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!