Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fejhallgatót válasszam?

Melyik fejhallgatót válasszam?

Figyelt kérdés

Fejhallgatót szeretnék venni, de nem igazán értek hozzá.

Azt olvastam az AKG nagyon jó márka, a Superlux-ot meg mindenhol ajánlották.


Melyik a jobb? :


[link]


vagy


[link]



Ha tudtok jobbat ebben az árban akkor nyugodtan írjatok!



2013. nov. 2. 13:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Otthon filmet nézni és zenét hallgatni használnám.
2013. nov. 2. 13:49
 2/7 anonim válasza:

szerintem ezt vedd meg : [link]

nekem ilyen van és nagyon bejön. Rohadt jól néz ki, kényelmes, hangos, és nagyon tiszta. és olcsó :)

2013. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Superlux HD681B - Hangzása a nevesebb gyártók többször drágább termékeivel vetekszik.

Ne a márkát akard megfizetni, hanem a minőséget, amit nagyobb nevektől sajna nem kapsz ennyi pénzért.

2013. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Találtam egy másikat:


[link]


De ennek az impendanciája 150 ohm, az előzőé pedig csak 32 ohm. Ez mennyire fontos, vagy mit jelent?

2013. nov. 2. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:

A nagyobb impadenciás kihajtásához jobb fajta erősítő vagy hangkártya szükséges.


Ha ekkora összeget is rászánsz, akkor a HD669 típust javasolnám, mert teljesen zárt kialakítású és cserélhető kábeles: [link]

2013. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Amit belinkeltél, ahhoz is kell már erősítő?

2013. nov. 2. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz még nem fontos, de egy alaplapinál jobb hangkártya nem árt, ha a valódi hangját szeretnéd hallani.
2013. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!