Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki segítene? Kulcsszava:mp...

Valaki segítene? Kulcsszava:mp4, videó, konvertálás Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy az mp4-em csak mtv formátumú videót tud lejátszani.A cd-jén volt egy konvertáló de azt a gépem nem engedi használni(minidg kiírja hogy le kell tölteni 3 progit de hiába töltöm le)Kipróbáltam egy másikat is.Azon sikerült és amikor le akartam játszani az mp4 azt írta ki hogy ismeretlen formátum(WinAvi MP4 convertert használtam).Miért van ez?Segítene valaki?Van vmi jóh ötletetek?
2009. nov. 14. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Próbáld meg ezt.

2009. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor rálépek az jelenik meg hogy: ,,A keresett dokumentum nem található!'' ... :(
2009. nov. 14. 17:39
 3/4 anonim válasza:

[link]

free verzió. Nem néztem meg pontosan hogy mit takar hogy free. De javaslom megnézésre ezt az oldalt.

2009. nov. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Innen már letöltöttem mindent de nem használt.Igazából az lenne a problémám hogy hiába az van írva hogy mtv formátumút játszik le, mégis azt írja ki hogy ismeretlen. :(:(:(
2009. nov. 21. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!