Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Keverőpult összekötése számító...

Keverőpult összekötése számítógéppel? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy Omnitronic PM 640 Pro Mixer-em amit a számítógépemre akarok kötni.

A gépemen van egy alaplapi 5.1-es hangkártya, és Realtek HD Audio driver van hozzá.

Szeretném a Native Instruments Traktor-t használni mint keverőprogram, és nagyjából az lenne a kérdésem hogy vagy a hangkártya driverében vagy a traktorban hogy tudom beállítani hogy használhassam hozzá akeverőt.


Nem lényeges de jobb ha tudod:

Eddig laptopon virtual dj-t használtam és egy 2.1-es külső hangkártyát, így tudtam használni a keverőt ami négy csatornás de én abból csak kettőt használtam, nem is akarok négyet.



2013. okt. 28. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

A traktor beállításaiban tudod szét venni a kártyát. Output routing azt hiszem.

De én javasolnék egy jó hangkártya vásárlást. Pl audio 2 dj, mya 44 usb, reloop play

2013. okt. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

De az a helyzet hogy én csak itthon használom magam szórakoztatására, a mixeim nem kerülnek felvételre. Mikor zene hallgathatnékom van akkor elkezdek mixelni és emiatt sem akarok venni semmit.

Traktorba meg nem tudom beállítani az output routing-ba a dolgokat mert hiába dugom be mindkét ACR-Jack kábelt olyan mintha mindkettőt egynek érzékelné, így nem tudom két külön csatornára bontani.

2013. okt. 29. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:

megnézem ma Neked.

Akkor viszont neked traktor pro 3 kell.

És a sima sztereo kártyát kell két felé venned, mégpedig úgy hogy a jobb oldal lesz az egyes cseti, bal oldal a kettes.

Így sajnos monoban fogod hallani. Illetve a kábelt kell szétosztanod.

2013. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Traktor dj studio.

a Traktor pro time code, és kontrollerhez lett írva.

Dj studio pedig sima kártyákhoz jó.

Írj privátot.

2013. okt. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!