Melyek a legjobb autohifi kondenzátor márkák, melyek még elérhető áron kaphatók?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 07:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve egy 1000W os erősítőhöz, ami 500W rms mekkora lenne szükséges? 1,2 es elég?
2013. okt. 17. 07:31
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz jó eséllyel egyáltalán nem kell kondenzátor. Az amúgy is csak a cseresznye a habon. Elsősorban jó akku, és megfelelő kábelezés kell.
2013. okt. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
70 es aksi van a kocsimba és egy olyan szakember szerelte be nekem a aki többszörös magyar bajnok autohifi építésben. Szóval biztosan nem lesz ezekkel gond. De zenehallgatás közben érzem, hogy a mély kicsit le van maradva és dinamikusabbá szeretném tenni, hátha a kondi megoldja a problémám.
2013. okt. 17. 07:58
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak sajnos fogalmam sincs, hogy milyet vegyek.
2013. okt. 17. 07:58
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Egy 500w RMS teljesítményű erősítőn, ha van rendes betáp (ami feltételezem hogy megvan), nem fog javítani semmi. Nagy eséllyel ennyit tud az erősítő.

Kondenzátort meg el kell felejteni autóhifiben, parasztvaku.


Am. ha már olyan jó szakember szerelte be a szettet a kocsidba, miért nem tőle kérsz segítséget? Miért GYIK-en próbálsz informálódni? :D

2013. okt. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert egy szerelőt nem akarok ilyenekkel fárasztani, meg gondoltam hátha tudja itt valaki a választ és a kérdésemre nem kérdéssel fognak felelni...
2013. okt. 21. 08:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kérdéssel válaszoltam sem én, sem az előttem szóló.

A válasz még egyszer: nem kell bele.


Én csak érdeklődtem, hogy miért nem az állítólagos jó szakembert kérdezed, aki szerintem szívesen segít, egy igent, nemet, márkát esetleg nem esik nehezére kinyögni. De erősen gyanítom, ő is azt fogja mondani, amit mi.

2013. okt. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
forditsad meg a melyre meno ± t :)
2013. nov. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hussaro Hungaricus ***** válasza:

Bár nem a kérdésre válasz, a válaszok közötti iránymutatás lényeges része:

Az 500W RMS bőven elég egy autóba. Ha nincs dinamika, annak oka nem a konkrét erősítő gyenge teljesítménye.

2022. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!