Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » BenQ monitor márkával kapcsola...

BenQ monitor márkával kapcsolatban milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szép, tudja ami kell nekem (VW2230H), viszont olcsóbb, mint a versenytársak, ami nem tudom, hogy csak abból adódik-e, hogy kevésbé ismert. Van valakinek ilyen?

2013. okt. 15. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

volt... (hasonló BenQ monitorom)

másfél éves korában (szerencsére még garanciában) meghibásodott. Bevittem a jegyzékben szereplő legközelebbi szervizbe, ahol átvették javításra.

kb. egy hónap után érdeklődésemre azt válaszolták, hogy még nincs kijavítva.

Ugyan ez történt, újból 30 nap eltelte után!

Na, akkor kértem a vásárlók könyvét.... láss csodát, a vásárlók könyve helyett azonnal ott a helyszínen kitöltötték a csereutalványt...

amit be is váltottam, de még véletlenül sem BenQ márkájút választva. (egy olcsóbb LG. és egy komolyabb IPS DELL van jelenleg a rendszeremben.)

magával a monitorral különösebb gond a meghibásodásáig nem volt, kivéve azt, hogy színhelyesre, még véletlenül sem lehetett beállítani. (mély-fekete és hófehér soha nem volt)

2013. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éve van egy 24 colos és nagyon meg vagyok vele elégedve.Előtte egy samsung volt ami 2 hónap után javíthatatlan lett.Én bátran merem ajánlani.Minden márkájú elektronikai eszközzel bele lehet fogni hibásba.Árához képest nagyon is megfelelő monitorok.
2013. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. okt. 16. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!