Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 slim kilép a játékból...

Xbox 360 slim kilép a játékból, nem ment rendesen?

Figyelt kérdés

Van egy kis gondom. A 4GB-os boxomra megvettem a GTA 5-öt. Rá 2 héttel kezdte a gondokat ott, hogy nem mentett rendesen. Ilyenre gondolok hogy: Már Trevorral játszom és most gyújtottam fel a házat, küldetés sikerül, kiírja Mission Passed és kicsivel utána pedig hogy Autosave vagyis hogy automatikusan mentve van. Másnap indítom a játékot és, nem ott indulok ahol elmentettem. A játék szerint még csak meg sem ismertem Trevort, még az ékszerboltot sem raboltam ki, vagyis kb 2 küldivel visszatett. És ez annyira idegesítő, hogy akárhányszor Trevorral vagyok hiába jön elő az autosave meg hiába nyomom rá én is a quick save-t ha másnap bekapcsolom megint 2 küldivel visszább vagyok. Ez mitől van? A másik. A játék közben fogja magát és újraindítja a játékot. Semmi előjele nincs. Véletlenszerűen. Van hogy 5 perc van, hogy 2 óra után a játék közben sötét képernyő, és újraölti a játékot, ami szintén idegesítő. A box jól szellőző helyen van, így ez nem gond.


Másnak is van/volt már ilyen esete?



2013. okt. 12. 20:08
 1/2 Exo válasza:

Lehet elszállt valami az xboxodban...

Konzolokhoz nem nagyon értek, de ha garanciális még érdemes kapcsolatba lépni a hellyel ahol vetted

2013. okt. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ugyan ez van nálam is bekapcsolom a gta5öt, behozza ahol abba hagytam 5mp és elmegy a kép és újratölti a játékot most nagyon megvagyok ilyedve hogy ilyenkor mi is van :S
2014. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!