Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyibe kerül a sims 3 és az...

Mennyibe kerül a sims 3 és az állatos kiegészítő lemez?

Figyelt kérdés

Hello!Mennyibe kerül a sims3 és az állatos kiegészítő?És egyáltalán h kell vele játszani?és h indítsam el???

Válaszaitokat nagyon köszönöm!


2009. nov. 9. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:

576 kybte áruházban 13000 Ft-ba kerül.

Progame áruházban 10406 Ft-ba kerül.

Az állatos kiegészítő olyan nincsen a Sims 3 kiegészítő lemez...

2009. nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. A www.mysims.hu-n megtalálod az árát, bár szerintem nincs hozzá kieg. de lehet rosszul tudom... Segítséget pedig ha cd-n veszed, a használati útmutatóban kapsz, de ugyanúgy kell telepíteni mint magát a játékot csak másik mappába hogy ne írja felül a fájlokat
2009. nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20:18 vagyok! Nem lehet, hogy Sims 2 Házi kedvencek-re gondolsz? Akkor 6990 Ft-ba kerül...
2009. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha egy nagyon alap tudás, -a torrentezés- birtokában vagy, akkor az interneten minden ingyen van.
2009. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszi a válaszokat!Igen valószínű arra gondoltam.É ez a sims 2 házikedvencek ez olyan mint a sima sims2 csak állatok is vannak benne?
2009. nov. 9. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:
20:22 vagyok! Szerinted? :) Vannak állatok(kutya, macska, papagáj és hörcsög)
2009. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sims3-hoz is van állatos kiegészítő.Házi kedvenc.

Először fel kell telepíteni az alap sims3-mat..majd a kiegészítő lemezt.elindítani könnyű...a cd-hez adnak eligazítót is :) igen vannak benne állatok(unikornis,ló,macska,kutya,gyík,kígyó) stb..

2012. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Megint én....

kifelejtettem azt árakat.


- The Sims 3 =9000ft

-Házi kedvencek=7000-8000ft

2012. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!