Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hamis Beats studio-nak milyen...

Hamis Beats studio-nak milyen a hangzása?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek egyből hülyének, azért mert megkérdezem, eggyértelműen rosszabb mint az eredetié. Csak kíváncsi lennék arra, hogy egyáltalán hallgatható-e. Nincs kedvem egy fejhallgatóért 80 ezret adni, és nem vagyok az a típus aki nagyon észre veszi a hang hibákat. Erre felé elég sok embernek van hamis beats-e, de még nem sikerült meghallgatnom egyet sem. Az egyik haveom azt mondta, hogy ő már hallgatot hamisat és nincs rossz hangzása, csak a némító gomb nem működött rajta.

2013. okt. 5. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Több féle hamis termék van, nem fogja neked senki sem megmondani, hogy most "jó" vagy "csapnivaló" a hangzása annak, amit venni tervezel.

Egyébként mi lenne akkor, ha egy eredeti, ámde nem Beats (vagy annak látszó) fejhallgatóban gondolkoznál?

2013. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gondolkozok én más fejhallatókon is, csak kíváncsi voltam, hogy ez milyen. Amúgy tudnál nekem mondani hasonló kinézetű fejhallgatókat?
2013. okt. 5. 17:06
 3/11 Panda Péter ***** válasza:
nem tök mindegy hogy néz ki? nem az a lényeg hogy jól szóljon? ha divatkiegészítőnek veszed, úgyse találsz olyat aminek normális hangja lenne emberi áron. a beats-ben főleg a nevet fizeted meg, egyszerűen nevetségesen túl van árazva. audio tecnikákat, akg-t, sennheisert, superlux-ot, creative-ot, esetleg sony-t nézegess, ha utcára is kell, akkor mindenképp zártat.
2013. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hagydrá! Aki Beats-ot akar, úgysem magának veszi, hanem a környezetének.


Amúgy nem tudom mitől lesz más egy "eredeti" mint egy hamis Beats. Mindkettő Kínában készül, az hogy az egyiket szép dobozban lehet megvenni jó drágán, mert rajta van a márkanevet kitalalálók árrése, attól még nem lesz jobb.

2013. okt. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Beats-hez hasonló kinézetű fejhallgató, ami jobban is szól nála:

Noontec Zoro - [link]


Róla készült magyar nyelvű teszt: [link]

2013. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, akkor lehet inkább maradok a sony-nál
2013. okt. 5. 22:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha Beatset akarsz venni, azt nem a hangzásért veszed az biztos! Divat, divat, divat.... ennyiből áll ma a világ.

A Beatsnek is szar hangzása van, akár eredeti, akár hamis egy fele annyiba kerülő stúdiófüleshez képest


Ha csak villogni akarsz, akkor megveszed azt a szart, ha az a lényeg, hogy kihalld a zene minden részletét, akkor meg veszel egy nagy freqtartományú fülest.

Ma már akármit megadnak egy szar cuccért, csak azért mert "menő"...szégyellem, hogy egy ilyen világba születtem bele :/

2013. okt. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Beats-nek csak neve van... Tesómnak van egy hamisítvány ami elég jól szól... az egyik nagyáruházban (kaufland, tescohoz hasonló, nem szaküzlet...) vettem 1250 Ft körül... nem sokkal gyengébb... ár-érték arányban nekem jobb sem kell... Van egy Genius-om, az lehet, hogjobban szól, de van mikrofonja. Mindennapokban a nevenincset használom... nem csalódtam benne.
2013. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És merre van szegedhez közel ilyen kaufland áruház?
2013. okt. 7. 19:12
 10/11 anonim válasza:
Nekem eddig Sony MDR-XB910 fülesem volt de lecseréltem multhéten egy Beats Studiora és sokkal jobb a beats bátran mondhatom olyan zajszűrője van hogy a hangos beszédet sem hallod meg magadmellett arrol nem beszélve hogy olyan nagyon hangos és olyan basszusa van hogy maszírozza a fület ráadásul acélból van nem törik adnak hozzá tokot,praktikai okokból összehajtható és kontroll talk os mikrofonos jack dugós kábelt is kapsz na meg végsősoron jól is néz ki persze még nagyobb ráadás ha a telefonod hangos..
2013. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!