Szeretnék egy PS3-at, de félek attól hogyha kijön a PS4 már nem adnak ki több játékot PS3-ra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem igazán van kedvem 120 ezret összedobni, mert már nagy nehezen 60 ezret összekapartam.

2013. okt. 3. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Félelem helyett "google"-t használd amúgy 2016-ig a PS és az Xbox360 is támogatott lesz.


[link]

2013. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mármint a PS3-at akartam írni.
2013. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ÉS? hiába lesz támogatott attól még nem fog kijönni minden game ps3 ra ami ps4 re jön...

pl final fantasy XV..


Törődj bele hogy nem minden fog kijönni rá (persze még elég sok game fog kijönni ps3 ra)

2013. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem is az volt a kérdés,hogy PS4-es játékok lesznek-e PS3-ra de mindegy.

A szöveg értelmezésed gyengus egy picit.

2013. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért mert te hülyén veszed ki nem az én hibám...
2013. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TaKy99 ***** válasza:

Lehet rosszul gondolom, de ha most beszüntetnék a PS3 játékok kiadását. Akkor is annyi játék van már a piacon, hogy már csak azért megérné PS3-at venni és gond nélkül el lehetne játszogatni vele 2016-ig...


Persze, ha valaki az új játékokra vágyik, annak meg kell venni az új konzolt hozzá...

2013. okt. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kriszt955 ***** válasza:

Nekem van eladó PS 3 am!! 1 éves kb Full jól működik 160 GB-s sima slim 2 joystick meg 12 játék

UFC Undisputed 3

GTAV

WWE12

black ops

black ops 2

AC3

Uncharted

fight night Champion

Mortal Kombat

god of war 3

god of war ascension

Little Big Planet 2

2013. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!