Miért nem tudom a Fujitsu siemens laptopomon lejátszani a CD-t? A visszajelző kijelzi, hogy van benne, a cd lejátszó is ad ki hangot, de már a sajátgép se total comander se jelzi ki, hogy van, ha rákattintok, akkor nincs meghajtó

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Meghalt benne a meghajtó.
2013. szept. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az állástól? Akkor vehetek egy új gépet, mert erre ezresnél többet már nem költök, elég kicsi a drága, valami komolyabbat akarnék, amivel már alap játékokat, cod, medall of honor allied assault, stb már lehet játszani. ha a GTA megy rajta csak előny. milyen árkategóriák ezek, ebben tudnátok segíteni? Olyan max 150-re gondoltam, és valami nevesebbet. Szóval nem egy gaba-t. :)
2013. szept. 25. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Minek vennél? Cd meghajtót lehet benne cserélni.
2013. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De igen többe kerül, mint maga a gép, ez most max egy huszast ha érne, w billen kitörve, bal klikk kettétörve, azok a kis gumik hiányoznak, amik lecsukáskor érik, töltőjét már én forrasztottam, akksija egy másodpercet sem bír ki. Tehát ez egy rakás szar, erre nem költök, azért is kértem, hogy inkább ajánljatok valami jobb gépet, ez kiszolgált nekem majdnem 7 évet, most számoltam ki. 2006 karácsonyára kaptam, azóta egyszer volt baja, akkor is csak újra kellett telepíteni, és nincs két éve, 5 évig ehhez szerelő nem nyúlt. Ha az is kiszolgál nekem 7 évet, akkor igazán megérte az árát. (modjuk ezt kaptam, akkor még több mint 100.000 volt, most nem tudom ez mennyi, de már pénzt nem adnék érte. Tehát veszek egy újat, csak ajánljatok valami jót, nem értek hozzá annyira.
2013. szept. 25. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!