Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha van egy tel. Szam es meg...

Ha van egy tel. Szam es meg akarom tudni h ki a gazdaja, azt hol tehetem meg? En egyser mar talaltam olyan oldalt de most nemtalalok.

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
startlap.hu -n van olyan fent, hogy telefon azon belül tudakozó, és kiválasztod, voda, pannon, vagy westel szám-e, és ha nem titkos, meg lehet tudni, kié.
2009. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom de sajnos nem talaltam ra. Nekem nincs ott felul h telefon. De beirtam a startlapkeresobe, es kidobott sokmindent de konkretan azzal foglalkozo oldalt nem.
2009. nov. 6. 16:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha felhívod a szolgáltató ügyfélszolgálatát, (ha azonos szolgáltató mint a tied, szerencséd van, mert ingyenes ;)/vodafona-1270, t-mobile-1430, pannont sajnos nem tudom/), van egy tudakozó menüpont, beütöd a számot amikor kéri, és ha nem titkosított vagy hasonlók akkor megkapod a nevét a taulajdonosának.
2009. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!