Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek egy Concorde Tab...

Szerintetek egy Concorde Tab Speed jó választás?

Figyelt kérdés

Mennyire megbízható ez a márkanév? Akinek ilyen van írna egy pár sor tapasztalatot? Ill. tudnátok ajánlani hasonló

hardver felszereltségű tab-ot nekem?


2013. szept. 24. 13:13
 1/1 anonim válasza:
Nekem ilyen van, én meg vagyok vele elégedve. Amire kellett arra jó. Csak az ágyból netezek vele, hogy ne kelljen a gépet bekapcsolni. Viszont van jó pár program a Google Play-en ami nem kompatibilisnek látja a kicsikét. Aksija lehetne nagyobb, de általában rádugom a töltőt és úgy használom. Wi-fi jelet sose veszti el és 2000 ft.-ért vettem egy sticket hozzá, egyből megtalálta és kezelte. Én nem bántam meg, hogy megvettem pedig nagyon nem ajánlották a MM-ba.
2013. okt. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!