Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha a laptopot hozzákötöm a...

Ha a laptopot hozzákötöm a médialejátszóhoz USB-n keresztül, akkor le tudom vele játszani a laptopon lévő filmeket, zenéket?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem ezt, mert van egy kis médialejátszóm és kéne hozzá vennem egy merevlemezt. Nagyjából 1,5-2 terrásra gondoltam. Viszont egy laptopot is szerettem volna már régebben, amit viszont több mindenre lehet használni. Netezés, filmezés, játék. Főleg inkább utóbbi kettő miatt kellene, mert netezni tudok az asztali géppel is. És akkor már külön merevlemez sem kellene, mivel a gépen tárolnám a cuccaimat.


Csak az a kérdés, hogy a médialejátszó felismerné-e a laptopon lévő dolgokat.



2013. szept. 19. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bővebben? :) Ennyi? Várok még válaszokat...
2013. szept. 20. 09:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Bővebben:


Kérdés - "Ha a laptopot hozzákötöm a médialejátszóhoz USB-n keresztül, akkor le tudom vele játszani a laptopon lévő filmeket, zenéket?"


Válasz - Nem.

2013. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A "bővebben" nem azt jelenti, hogy pluszban felidézed az én kérdésemet... Mondjuk valami önálló gondolatot vártam a "Nem"-en kívül. Indoklás, meggyőzés, ilyenek...


Várok egyéb válaszokat is, MÁSOKTÓL. Mert te valszeg ugyanaz a válaszoló voltál...

2013. szept. 20. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!