Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem engedi telepíteni a...

Miért nem engedi telepíteni a Sims 2-őt?

Figyelt kérdés
Van egy Lenovo gépem, Windows 8-al, egyszer megpróbáltam feltelepíteni rá az alapjátékot és néhány kiegészítőt is, de amikor el akartam indítani bármelyiket is, magától kidobott és nem indult el a játék. Azóta nem próbáltam meg újra telepíteni. Lehet, hogy az volt a baj, hogy egymás után több kiegészítőt telepítettem rá?

2013. szept. 14. 12:52
 1/1 anonim válasza:
Én is mindig egyszerre, egymás után tettem fel az alapjátékot és a kiegészítőket (Sims 2 Double Deluxe Edition), és soha nem volt baja, úgyhogy valószínűleg nem az lesz a gond. De a leírásodból nem derül ki sem a videokártya, sem az alaplap típusa, meg úgy kompletten semmi, ami segíthetne. A gép márkája és az oprendszer ismerete nem elég ahhoz hogy kiderüljön, mi a baja.
2013. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!