Nintendo Wii jó vétel?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyet venni, viszont azt nem tudom, ki lehet chipeltetni? Mert a játékok isszonyat drágák hozzá :S

Viszont nagyon tetszik az irányítása főleg az miatt akarom , meg lehet vele netezni is.


2009. nov. 3. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
az xbox 360 is vezeték nélk.
2009. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én a kézozgásos (giroszenzor vagy milyen) irányításra gondolo :) a vez.nélküli a hab már :D
2009. nov. 3. 22:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyerekeknek jó buli, mi nyereményjátékon nyertük, de talán csak kipróbálva volt, azóta ott porosodik a beépített szekrényünkben. Ha nem komoly, hanem inkább vicces, rövid ideig szórakoztató konzolt akarsz egy napi fél-egy órás kikapcsolódásra, akkor nyugodtan megveheted, nem fogsz csalódni.
2009. nov. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel flashelhetősége játssza nálad a fő szempontot, akkor én a következőt ajánlom:

Wii

Nem vagyok Wii fan, nincs wii-m, de állítólag ki lehet ütni, viszont a különböző irányító eszközökért ugyanúgy fizetned kell.

Xbox 360

Szintén flashelhető, utána nem kell játékra pénzt kiadnod. Xbox-ra is lesz az ún. Natal, ami kb. ugyanolyan, mint a Wii irányítója.

Szóval összességében: ha a tv előtt akarsz ugrándozni, mókás játékokat játszani vele és a különböző kiegészítőkkel elütni az idődet, akkor a Wii-t vedd!

Ha egy erősebb konzolra vágysz, és pl. CoD-ozni, GTA-zni stb. akarsz könnyedén, akkor a 360 a neked való.


Én a helyedben az utóbbi mellett döntenék, mivel úgyis lesz rá Natal. Nekem mondjuk PS3-mam van, de ha nem lenne és választanom kéne a 2 gép közül, a boxot venném:)

(Persze a Wii is jó cucc, de a box szerintem jobb nála)

2009. nov. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hm... most eléggé meginogtam, még utánaolvasok, lehet h xbox lesz belőle :D

azt nem tudjátok az xboxon lehet netezni? illetve ha tört egy játék attól lehet multiba játszani? a neten?

2009. nov. 4. 21:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Xboxon ugyanúgy lehet netezni, mint minden más eszközön(PS3/PSP/Wii is(asszem)). Ez ingyenes, de az extra tartalmakért(online játékok, exkluzív letöltések stb.) fizetned kell évente kb. 5-6 ezer Forintot(ezt a szolgáltatást Xbox Live Gold-nak szokták nevezni). Tört játékkal lehet online játszani, viszont itt a bibi: ugyanúgy meg kell venned az 1 éves előfizetést, viszont, itt egy olyan játszmát indítasz, hogy ha a Microsoft észreveszi, hogy te tört géppel játszol online, akkor azonnal kitilt az Xbox Live-ről(magyarul ugrott a jó kis 7000 Ft-ért vett előfizetésed, multiplayerezések stb.). Ez ilyen "ki így, ki úgy" eset. Hallottam már olyan emberről, akit azonnal leléptettek, miután tört géppel játszott online, de hallottam olyat is, aki évek óta így csinálja és nem bannolták. Wii-nél ez nem tudom, hogy van(bár ott azért nincsenek online játékok(ha jól tudom)).
2009. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
project natal-rol hallottál? (xbox 360) szerintem veri a wii-t. itt egy video rola http://www.youtube.com/watch?v=p2qlHoxPioM
2009. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha csúcs grafika, és az akció játékokat szereted többnyire: X-box 360

Ha csúcs grafika és adsz a modern technológiára(3D,Blu Ray), akkor Ps3!

Ha nem érdekel a csúcs grafika, és nem szereted a lövöldözős játékokat(persze itt is van ), ha nem annál inkább a sport,parti, ügyességi, társasági játékokat, akkor Wii. Ha meg szereted a NINTENDO játékait, akkor is..

És vannak hozzá kiegészítők, amik még élvezetesebbé teszik a játékot: Pisztoly, teniszütő, ping pong ütő , horgászbot stb....

Üdv

2012. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!