Jackson666 kérdése:

Rákötöttem a laptopom a házimozira de nem jó miért?

Figyelt kérdés
rádugtam a fejhalgató kimentre ahová a jackdugó csatlakozot lehet bedugni és elinditottam a zenét de csak az első 2 hangszorból szólt zene és elég silányan pedig ez a házimozi 1000 w .a mély alig szólt és nem adtta a mélyhangzásokat semmit csak egyszerü kis gyenge teljesitményt szólni szólt csak nemugy ahogy elképzeltem mert az asztaligépről szól rendesen dübörögve és cd ről is itt nem pedig felraktam a laptopon a hanszintet koxra de nem egy nagy durranás hogy lehetne kihozni az igazi erőteljes basszust hangot a házimoziból laptopon keresztül?
2013. szept. 12. 19:57
 1/3 Osynho ***** válasza:
Mi a pontos típusa a házimozinak? Az 1000W-ra meg külön kíváncsi vagyok :D
2013. szept. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
panasonic sa-ht 870
2013. szept. 12. 20:05
 3/3 Osynho ***** válasza:

Próbálj ki másik kábelt. Amennyiben a hifi tud pl pro logic-ot, úgy szét tudja keverni 5.1-be a sztereó hangot.


Az 1000W meg áprilisi tréfa. :D

2013. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!