Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » League of Legends Darius jó...

League of Legends Darius jó champ?

Figyelt kérdés
Néztem régebbi videókat ahol az ultiját többször is elsüti de elméletileg nerfelve lett és most már csak egyszer tudja! Ez igaz? Érdemes megvenni? Indokot is kérek..:D

2013. aug. 31. 22:26
 1/7 Nami the Tidecaller válasza:
Úgy van hogy ultizol és valamennyi ideig még egyszer eltolhatod ha megölsz valakit,de ez az idő minden egyes öléssel újraindul.Ha játszottál vele és tetszik akkor vedd meg,ha nem próbáltad akkor várj amíg ingyenes lesz.
2013. aug. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
e-q-w-r-r-r-r-r=PENTAKILL (vagy nem)
2013. szept. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem a legerősebb champion, de szerintem elég élvezetes vele a játék.
2013. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem elég könnyű bajnok. Hát a játék számomra nem annyira élvezhető. Amúgy igen, nerfelték ha sikerül az ultiddal megölni egy embert, akkor X másodpercig el tudod nyomni még az ultid. Régen olyan volt, hogy ha meg tudtál ölni vele egy embert, akkor nem volt rajta cd.
2013. szept. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

jó champ szerintem elég jó a passzívja és jó offtank nagy burstel ultija egetverő teamfightokba hasznos lehet negatívum hogy ganket elől nem nagyon van menekvés jól kell tudni helyezkedni :)

szerintem vedd meg nyugodtan úgyis itt van egy hack amivel szert tehetsz jó sok rp re és akár nem csak őt veheted meg ha gondolod próváld ki

/watch?v=muBkuWXwee8

2013. szept. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hazudik, csak smurfot akar mással huzatni magának.
2013. szept. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A nerf óta nem is találkoztam vele.
2013. szept. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!