Vettem németországban a Saturnban egy Beats Studio fejhallgatót 260 Euróért. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Néztem a neten különféle ilyen "honnan tudom hogy eredeti-e a beatsem" és vannak kétségeim e-fellől, hogy eredeti-e, de mégis egy Saturnban vettem garanciával. Pl nincs az akksifedő belső oldalán matrica. És kirakott fejest vettem meg, és lehet hogy valaki leszedte róla, meg hogy a dobozra nagyba "beatsstudio" van írva és nem "beatsbydre" mint a többi dobozra, de nagyon jól szól. Mi a véleményetek erről?a kézikönyvek megvannak, a törlőkendő is normális méretű.

A vezetékek végei L alakúak a másik egyenes ami a fejesbe megy.



2013. aug. 31. 21:06
 1/4 Zlevii ***** válasza:
van benne egy szériaszám és a beats hivatalos oldalán ha beírod akkor az megmondja h eredeti-e
2013. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért egy komoly Sennheiser-t vagy AKG-t, esetleg Audio Technika-t vettem volna...
2013. szept. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy Beyerdynamic DT235-öt, valaki szerint már az is veri a Beats-et, mivel az hangzásilag nem válogat úgy a műfajok között, kiegyenúlyozottabb, pedig árban csak 10000 Ft körül van.
2013. szept. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szintén németben, egyik München-i Saturnban vettem 99 euróért egy AKG K 540-et. Meglepően jól szól azért a 30.000 Ft-ért.
2013. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!