A battlefield bad company 2-ben melyik billentyűvel lehet screenshot-ot készíteni?

Figyelt kérdés
Megnéztem a bfbc2-nek a dokumentumjait és ott volt egy olyan mappa hogy screensots mint a minecraft nál vagy más játékoknál ahol ha lenyomod az egyik bílentyűt akkor készít egy fotót és egy ilyen nevű mappába teszi a gond csak az hogy sehol sem írja hogy mivel lehet.Az optionst is néztem meg a használati útmutatót is de sehol sem találtem semmit a screenshotról.
2013. aug. 31. 10:47
 1/5 anonim válasza:
Talán a ,, Prt Scr " gombbal lehet, ami a ,, Scroll Lock "-tól balra van. Írj ha sikerült.
2013. aug. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz de tényleg most már berakhatom a képeimet háttérnek.Csak egy a bökenő,nem tudom megnyitni mert valami ismeretlen formátumban van és nem tudom hogyan lehet megnézni. a windows fénykép nézegetőjével is próbáltam társítani de nem ment? ha tudsz ebben segíteni akkor válastzolj.
2013. aug. 31. 23:01
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és valami TGA fájl típust ír.
2013. aug. 31. 23:04
 4/5 A kérdező kommentje:
megoldotam a TGA fájl problémát.csak az a baj hogy nagyon kicsiben fényképezi le a játékot. azt lehhet valahol beállítani hogy milyen nagy legyen?
2013. szept. 1. 12:17
 5/5 anonim válasza:
Szia, nem tudom bocsi mivel nincs meg a játék ha meg lenne akkor segítenék.
2013. szept. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!