Nexus 7 kérdése:

Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg az új gépem amiben egy AMD A10-6800K processzor van és az alaplap típusom asrock extrem 4M rajta 8 GB RAM-mal az történt hogy az integrált videókártyám 512 Mb-ra volt állítva és bementem a biosba és átállítottam 2 GB-ra szépen be is bootolt a gép és ez után két problémát vettem észre az egyik kissebb a másik nagyobb ezért kezdem inkább a kissebbel: hiába állítottam át 512Mb-ról 2 GB ra semmi teljesítmény növekedés nem volt tapasztalható (egyb. van mellette egy ati radeon HD 6670)a nagyobb probléma: ezután meggondoltam magam és a VRAM-om át akartam állítani 1 Gb-ra de a bios nem indult be a hangot hallottam de nem láttam semmit a monitoron megtudná nekem magyarázni mi lehet az oka ennek a két dolognak?

2013. aug. 30. 18:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!