Beez Venia 10.1 tablet?

Figyelt kérdés
Ismeri valaki ezt a tabletet? Vélemények?

#tablet #venia
2013. aug. 29. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem senki sem ismeri ezt a tabot...

Amúgy sem érdemes noname márkásat venni, 47 ezerért pedig már ott van a Nexus 7 is.

2013. aug. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia,

nekem nyár óta megvan. Az android rendszert volt nehéz megszokni (tősgyökeres Windows-os vagyok). A masinát bátran ajánlom, eddig semmi gondom nem volt vele. Sőt, meglepődtem mert néhány app mintha gyorsabban futna rajta, mint ipaden. Én elég sok mindenre használom, meló, játék és filmnézés (tévén full HD-ban a HDMI kimenetén keresztül). Amiben szerintem erős az a teljesítménye, annak idején ezért választottam.

Sajnos a gyerek eltörte a kijelzőt és javíttatnom kellett. Nagyon mellbe ba..ott az a forgalmazó támogatása és hozzáállása. 2 nap alatt megvolt a javítás, egy telefon kijelző áráért, ami hihetetlen számomra. Ráadásul nagyon kedvesek voltak segítettek még pár dologban, plusz elmondták, hogy nekik minden cuccuk megvan hozzá, nyugodtan gar után vihetem , ha esetleg újra lesz ilyen kis baleset és akkor ingyen javítják, csak az alkatrészt kell kifizetni. Dumcsiztam még a szerelővel és mondta, hogy szinte csak töréssel vagy hibás kezelés miatt kaptak még vissza, viszont van olyan márka aminek az olcsó tabjainak a fele bes..art néhány hónap után.

Tudva a hátteret és amit kapsz a pénzedért, nyugodtan válaszd ezt.

2013. nov. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!