Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol jobb a sims 3? (bővebben...

Hol jobb a sims 3? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem akarok regényt írni, de röviden vázolom a szitut:

Tavaly kitaláltam, hogy szeretnék sims-ezni. Azt hittem, hogy konzolon épp olyan jó, mint pc-n. Karácsonyra kaptam is egy Xboxot, örültem neki, stb, de kiderült, hogy mégsem olyan jó rajta sims-ezni. Nem értem az összetettem angol szöveget, nincsenek kiegészítők és cheats-ek, a játék egy lebutított verzió a pc-hez képest. Nem akartam hálátlan lenni, de titkon vágytam egy pc-re. Aztán ezt a szüleim megtudták, és egyből nemet mondtak arra az ötletemre, hogy cseréljük el az xboxot egy laptop-ra. De végül apám beadta a derekát azzal a feltétellel, hogy ő is telepít majd valami zeneprogramot a laptop-ra. Telt-múlt az idő, sok más dolgunk akadt, és a gép csak nem lett meg. Végül apám bement egy szakboltba, és kikérdezte az eladót ilyesmi témában. (milyen laptop éri meg stb.) Apám szerint az eladó pontosan tudta, hogy mi az a sims, és elkezdett hadoválni, hogy a sims3 egy 140000 forintot érő laptopon milyen bénán fut, vegyünk inkább 160000-ért, meg egyébként is: a pc verzió rossz, akadozik, egy silány másolat az xbox verzióhoz képest, ilyen szar, olyan szar stb. Már bocsánat, de nekem meséli be ezeket?! Több éve minden napom azzal telik, hogy sims-es oldalakat nézek, és bőven kiokosodtam a témában! És egy 130000 ezres laptop vigye már a simset!

Apám persze elhitte neki, és elkezdte, hogy az xbox képfelbontása sokkal jobb, és ő nem engedi ezt a nagy világot lecserélni arra kicsi pc-re. Mégse veszi meg nekem a gépet, (pedig kezet adott rá) mert ereje felett van.-mondta ő. Már bocsánat! Egy laptop megvétele hogy áll az ereje felett? Aztán kitalálta, hogy vesz egy tákolmányt. Aztán kitalálta, hogy mégse.

Megy amúgy is kéne egy laptop. Az ő céges gépét használom. Neki van a cégese, egy saját laptopja, és kitalálta, hogy magának vesz egy újat, amit én nem használhatok. Nekem meg csak egy xboxom van! Hol igazságos ez?

Szerintetek milyen érvekkel vehetném rá, hogy vegye meg? Mi a véleményetek az esetről?



2013. aug. 27. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
elkepesztoen sajnallak a problemaidert. majd ha lesz sajat kereseted, rajossz hogy 130k mennyi penz. egyetlen jatek miatt elkolteni ennyit enyhen szolva is tulzas.
2013. aug. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom mennyi idős vagy, 14 éves korom óta az összes IT cuccom árát magamnak kerestem meg... Nekiállsz, keresel valami munkát összeszeded rá a pénzt és befogod a szádat jódolgodban, hogy xboxot kapsz ajándékba.


Játékra amúgy nem laptop hanem asztali gép a jó választás, 150.000 ft körül már monitorral és egyéb cuccokkal kapsz olyat ami viszi az összes mai játékot.


"Már bocsánat! Egy laptop megvétele hogy áll az ereje felett?"

Nem tudom mennyi idős vagy, de ha a gyerekem lennél akkora pofont osztanék le egy ilyen megnyilvánulás után, hogy a fal adná a másikat.

2013. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már bocs, de egy prezentációt nem tudok szerkezteni, a munkahelyi gépen. amúgy igazatok van. csakhát.............
2013. aug. 27. 15:09
 4/4 A kérdező kommentje:

ne haragudjatok, de félreértettétek, mert nekem nem azzal van bajom, hogy a szüleim nem vesznek nekem pc-t, örülök az xbox-nak is, mint ezt megírtam, nem akartam, hogy megtudják,hogy mit szeretnék, mert nem akartam őket megbántani. azzal van a baj, hogy a beígért közös gép helyett magának vesz, hozzá sem nyúlhatok, és neki emellett van kettő.

nem feltétlenül sajátot akarok, csak használni szeretném. amúgy nem a pénzzel van a baj. és az ereje felletet úgy értem, hogy nem kerül nagy erőfeszítésbe elsétálni a media markt-ba.

amúgy a mi családunkban nem szokás a pofozkodás, mi a dolgokat megbeszéljük, átgondoljuk. amúgy bizonyos mértékben igazatok van.

2013. aug. 27. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!