Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék venni egy PlayStatio...

Szeretnék venni egy PlayStation 3-at, de nem tudom hány gigásat kellene vennem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nem tudom, hogy egy játék mennyi helyet foglalna el a memóriáján. Először a 12 GB-osra gondoltam, de mi van ha az kevés lesz? Utána a 160 GB-os jutott eszembe, de nem akarok 10 ezret még pluszba fizetni a felesleges memóriáért. Kb melyik ps3 éri meg a leginkább? engem inkább a 12 gigás vonz, mert annak az ára is elfogadható (50 ezer).

2013. aug. 25. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerény véleményem szerint 12 giga nem elég semmire. Ha jól tudom,egy sima,dobozos GTA IV alapjáraton foglal pár gigát,és ez csak egy játék (mentések stb.)
2013. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 12GB nem elég semmire mert kb.8GB hely van rajta az az egy játékot tudsz játszani egyszerre ha másikat akarsz elkezdeni le kell törölni a fent levőt.

Minden játéknál kell telepíteni a a HDD-re bizonyos GB-ot.

A 160GB az már jó abból is kb.140GB a használható.

Viszont ha töltesz játékokat a PS+ ról akkor az is kevés.

2013. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor egy játék átlagban 8 gigát foglalhat?
2013. aug. 25. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Akár többet is.
2013. aug. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Játékonként változik hogy mennyit kell belőle telepíteni.

De ha törlöd a HDD-ről a game-t akkor ugranak a mentések is ezért is kell nagyobb tárhely.

2013. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!