Az "USB PORT" egy LED TV-n azt jelenti, hogy oda-vissza kommunikál vagy csak "IN"?

Figyelt kérdés
Mert a többi (pl RCA) csatlakozóknál oda szokták írni, hogy "IN" vagy "OUT" na de egy USB PORT az egyszerre mindkettő vagy az egyértelműen csakis jel-BE-vitelre szolgál de kifele nem továbbít jelet???

2013. aug. 22. 06:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszer már megkérdezted ezt...

Ha van rajta usb akkor arról lejátszik dolgokat. Ha fejlettebb tv akkor fel is tudsz vele venni adást azon keresztül. Másra ezen kivül nem tudod használni.

2013. aug. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pinkpancser ***** válasza:
TV tipusa?
2013. aug. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

na igen, tényleg TV típusa ...


azóta informatikus válasza: TV típusától függ. alap esetben csak IN, de létezik kifejezetten OUT ill IN/OUT is, azaz így előre nem tudni.


de amúgy miért kell lecseszni mert kérdezek vmit? :(

sztem ezt még nem kérdeztem, de ha mégis, akkor nyilván azóta se tiszta, azért kérdeztem. na mindegy. azért köszi.


és nem felvétel miatt kérdezem .. tök általános jelkimenet miatt is!

2013. aug. 22. 19:41
 4/4 pinkpancser ***** válasza:

Na tényleg a TV tipusa...

A legtöbb TV lejátszik zenét, képeket, filmet, de van olyan is ami tudja a pvr-t (felvesz penre), de olyan is van ahol nem használható az USB, csak szervízre. Tehát tipus?

2013. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!