Pittba kérdése:

Egy vadonat új xbox 360 slim-et megéri ki chippeltetni?

Figyelt kérdés
Ha ki chippeltetem az xboxom akkor megrövidül az élettartama???

2013. aug. 17. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Nem fogod tudni használni soha a multit.
2013. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. chippelés nincs xboxon, csak flashelés.

2. Attól függ, ha nem akar méregdrága játékokat venni és nem érdekel a multi akkor megéri.

3. nem rövidül az élettartama

2013. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne vedd vigyelembe Deggial válaszát. Ha csak flash-eled, multizni is lehet vele. RGH után nincs csak multi.
2013. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A lényeg flash-elt géppel nem lehet multizni mert előbb-utóbb bann lesz a vége először "flag"-elik a gépet (megjelölik) és a következő csatlakozáskor már bannoltak is.

Az RGH géppel lehet multizni de csak ha "Dual Nand" opció is van benne (RGH+ Dual Nand 20.000Ft).

Az hülyeség,hogy a játékok méreg drágák 4-5ropiért használtan bármelyik játékot meg lehet venni,nem kell egyből szaladni a boltba ha megjelenik egy játék.

Több mint 3000db játék van Xbox360-ra,és nem csak a legújabbak a jók,mire kipörgetsz 1-2 régebbi game-t addigra az újonnan megjelent játékok ára is lejjebb megy.

A Live nagyon sokoldalú kár elcseszni egy butítással.

A játékok 90%-a hibásan kerül ki ezeket patch-ekkel orvosolják ha nincs Live-od akkor nem is tudod letölteni hozzá a javításokat,vannak game-k amik játszhatatlanok javítások nélkül.pl:Resi 6,Dead Island,Skyrim,Dishonored,Fallout 3 és még sorolhatnám ezért nem éri meg butítani a konzolt.

2013. aug. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A legnagyobb baromság beletúrni a gépbe.

Csak hátránya van.

2013. aug. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor nem flasheltetem ki köszi a vàlaszokat
2013. aug. 19. 13:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Is-is...

Ha mindig az aktuális és legújabb játékokkal akarsz játszani, akkor megéri RGH-zni, emrt néha még megjelenés előtt is lelehet szedni a gamet.

De ha szeretnél a régi jó, és az újabb, de olcsóbb gameken játszani akkor RGH+Dual nand való neked...

20k, de annyiból jön ki a gta 5...

Ha RGH-zod + Dual nandoltatod, akkor viszont ha lejjebb megy az ára tudsz majd multizni...

Meg kitudod próbálni a játékot, anélkül hogy sokat fizetnél érte.

Szóval döntsd el te.

Flashelni azt hülyeség...

Spéci DVD író kell, meg drága Verbatim lemez, anélkül 90%-ban elcseszi a lemezt :)

Remélem segített

UI:Nekem volt/van mind2 fajta boxból (flash/RGH) szóval tudom mit beszélek :)

2013. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7-hez még annyit tennék hozzá, hogy RGH-n is van multi, igaz nem olyan mint a Live. Link a neve, és azokkal a játékokkal működik amiben van system link lehetőség.
2013. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as, tudom, de ott nagyjából mindig a legújabb codon nyomják (sajnos)

pedig annyi jobb game van a cod-nál amiben van sys link

2013. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

igen, sajnos én még ki sem próbáltam, pedig vagy fél éve van rgh-m. főleg autós játékokkal játszom, de nem nagyon találtam még olyat akivel játszhattam volna. csak megjegyzésként írtam, mert mindig csak azt olvasni, hogy rgh-n nincs multi - ez nem igaz, Live az ami nincsen, egyébként teljesen egyetértek azokkal amit írtál. igaz flash-elt gépem nem volt, azzal nincs tapasztalatom (csak gyári és rgh-s gépet használtam)


na de hogy a kérdésre is válaszoljak: szerintem megéri rgh-t rakatni a gépbe. nem fog megrövidülni az élettartama.

2013. szept. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!