Az e-book olvasókban van olyan funkció, hogy ki tudok emelni szöveget mintha egy könyvben szövegkiemelővel kihúznám?

Figyelt kérdés

[link]

Mint pl ebben az androidos alkalmazásban. Most telefonon ezt használom, dehát szemkímélőbb lenne egy nagyobb eink kijelzős e-book olvasó. :)


2013. aug. 16. 21:30
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


Vagy mint pl az ezen az oldalon említett funkciók pl.

könyvjelző elhelyezése szabadon bármelyik sorhoz

könyvjelzőkhöz rövid megjegyzés írása

szavak, mondatok kiemelése

jegyzet beszúrása a szövegbe

2013. aug. 16. 21:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Kindle-nek van ilyen funkciója, természetesen nem színes, hanem csak egy szürke csík, az összes kiemelést megnézheted együtt a könyv Menüjében a Notes&Marks menüben, és innen akár az adott oldalra is ugorhatsz.
2013. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

folyt.


...az adott szövegrészlethez saját jegyzetet is írhatsz.

2013. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Azt sejtettem hogy nem lehetséges színes az eink kijelző miatt. Vagyis lassan elterjed a színes eink is, de nálam az a kategória még várat magára :S
2013. aug. 18. 14:57
 5/7 A kérdező kommentje:

Most ezt a készüléket nézegetem. Szerinted milyen? Nook Simple Touch


[link]

2013. aug. 18. 15:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a Nook is, és van sok elönye is.

Egyrészt az android rendszer, szinte bármi telepíthető rá, másrészt a széleskörű formátumtámogatás (a Kindle sajnos az epub formátumot nem támogatja :( , habár van rá hack).

Hátránya a hang hiánya (a Kindle 4, 5-nek sincs, nekem még egy K3g-m van), na de ez olvasására van!


A Nook-al is jól jársz, egy jó készülék, és már ~ 20e Ft-ért megkapható.

2013. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen pont a kindle 5 amin még tanakodom. Ki is írtam itt egy kérdést róla hogy kinek mi a véleménye a két ebookról :)

Ki melyiket ajánlja jobban.

A hang hiánya nekem nem probléma, csakis könyvolvasásra szeretném használni, zenehallgatásra ott az mp3 lejátszó, videónézésre a laptop, és tv-hez köthető külső vinyó.

2013. aug. 18. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!