Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért csak az egyik hangfal...

Miért csak az egyik hangfal szól? (válaszolj kérlek)

Figyelt kérdés
van egy sal pa 25 active hangfalpárom eddig semmi baj nem volt, ma meg már csak az szólt amiben van az erősítő :s azt hittem kábel hiba de rákötöttem egy másik hangfalat és az szólt.. szerintetek mi lehet a baja? szerintem nem égett le mert akkor égetett szaga lenne

2013. aug. 16. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Válaszolok! :)

Ha azon az ágon egy másik hangfal megszólal, akkor nagyon egyszerű a hiba. Az erősítőtől a satellite hangdobozig ki kell mérni az ellenállást. Vmi szakadás lehet a körben. Ha nem a hangfal, akkor csati, kábel. Más nem nagyon lehet ...

2013. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ehhez hülye vagyok xd inkább holnap vissza viszem mert még van rajta garancia :) amúgy köszi a választ!
2013. aug. 16. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha garos, akkor kááár belenyúlni. :)
2013. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!