Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 vásárlás, írott játékok rá?

PS3 vásárlás, írott játékok rá?

Figyelt kérdés
Üdv. Tervezem egy (használt) ps3 vásárlását de szeretnék írott játékokkal is játszani (nincs pénzem minden héten új játékra) azt hogy oldhatnám meg? Valaki lenne olyan kedves hogy leírja részletesen?

2013. aug. 14. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom, mert akkor az egész meg is zavarodhat. Azt meg nem javítják meg neked, ha belepiszkálsz.
2013. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem viszi az írott játékot. De am se olcsó a blu-ray író.
2013. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tökéletes megoldás:

Vegyél olyan gépet amin cfw-van... 50-60 közt már kapsz...


Írott játékot sosem fogsz futtatni ps3on...hdd re másolod onnan fog

2013. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
HDD-ről indítva is jó :D de van rá esély hogy a cfw-t fel tudom rá rakni? Úgy értem nehéz?
2013. aug. 14. 23:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Bár ahogy elnézem használt játékokat lehet olcsón venni, szerintem nem fogom megpiszkápni :D csak annyit szeretnék még kérdezni hogy egy 40Gb-os HDD elég neki?
2013. aug. 14. 23:33
 6/9 anonim ***** válasza:

gamek átlag mérete 4-8gb között van szal nem nagyon max ha kevés játékot teszel fel rá 1xerre.


Minek akarnál felrakni cfwt ha alapból cfw-s gépet veszel és nem kell szaroznod a cfw telepítésével?XD


De kül ha már van rajta kmeaw akkor easy ha nincs akkor szo*nifogsz vele XD ezért mondom hogy olyat vegyél amin van cfw

Jah és fat gépet ne vegyél hajlamosak a sárgaledre csak 2000-es slimet [mert ugye fat on kívül csak az törhető] 3-4ezres slimek nem.

2013. aug. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6


Átlag méret 4-8 giga között? Már nem 2006 van. 8-12 giga között reálisabban hangzik, 8 giga mondhatni a minimum már ma.


Egyébként előfizetsz PS+ra, havi egy ezres, és meg van oldva a játékkérdés, nem kell flashelni meg semmivel sem parázni.

2013. aug. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Öö az mi? :D
2013. aug. 15. 01:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Szeretem mikor mondják hogy havi ezres nem kérlek! egyben 15e vagy mennyi xD [vagy ha tényleg 1ezer akkor 12ezer]


7# Kérlek szépen még mindig 4-8 gb föleg a multiplatformos [ami van boxra is] játékok mivel xbox lehúzza az élményt (ha akarjátok nézzétek meg akármelyik ps3 game nagyobb méretű mint a boxos) [kivéve a call of duty-k]

2013. aug. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!