Füstgép tárolása?

Figyelt kérdés
Hogyan érdemes tárolni egy füstgépet? Folyadékkal a tankban vagy üresen?

2013. aug. 14. 21:00
 1/6 anonim válasza:
Hello. Szerintem ez tök mindegy, én pl folyadékkal teli tankal tárolom. De ha akarod akkor ki is öntheted belöle ha marad még benne buli után.
2013. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig feltöltve tárolom. Ha meg nincs kedvem feltölteni, akkor sem szoktam kiönteni a folyadékot, szerintem nem jó ha szárazon van a rendszer.
2013. aug. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha folyadékkal a tankban akkor egyszer át érdemes jártni hogy a csövekbe legyen valamennyi? Valahol ezt olvastam.
2013. aug. 15. 10:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy ti hogy tároljátok/tisztítjátok?
2013. aug. 15. 10:18
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Ha használat után még maradt egy kicsi az alján, akkor azt nem szoktam kiönteni, szerintem nem jó a rendszernek, ha szárazon van. De általában teljesen feltöltöm, és akkor lehet is bedobni a kocsiba, nem kell szöszölni vele. Fél évente egyszer átmosom ioncserélt vízzel és füstgéptisztító folyadékkal.
2013. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi.
2013. aug. 15. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!