Xperia Tablet S vagy Nexus 7?

Figyelt kérdés
Melyiket javasoljátok inkább megvételre?

2013. aug. 13. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nexus 7. Sorolhatnám az okokat, de elég ha csak a legfontosabbat leírom: Nexus.
2013. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az új Nexus 7 vagy az azelotti?

Egyébként egyértelmű hogy a Nexus 7.

2013. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) Abban tudnátok esetleg tanácsot adni h a 16 gigás elég, vagy a 32 gb-os jobb lenne?

A régebben kiadott nexus 7re gondoltam, akkor is jobb az xperianál?

2013. aug. 15. 02:24
 4/5 anonim ***** válasza:
igen
2013. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, a régebbi is jobb. Szerintem a 16 gigás is elég, attól függ mire használod.

Nekem a 16 gigás változat van meg, ami természetesen nem kereken 16 giga, nekem 13.7 giga összesen, és csak 3 giga foglalt. Ez úgy, hogy csak alkalmazások és játékok vannak rajta (de elég kevés játék). Szóval csak alkalmazásokra és játékokra elég a 16 gigás, mert ha a legkomolyabb 3D-s játékokat szeded le azok is max 1,5 giga/db, egyszerre 5-6 ilyen 3D-s játék is elférne a tableten plusz minden más alkalmazásnak is még lenne hely, ennél több úgy sem kell egyszerre szerintem.

Ha filmeket/zenéket is tárolsz rajta, akkor már talán jó a 32 gigás. SD filmek is már inkább 1,4 gigákat foglalnak, legyen az, hogy appok+játékok 5 gigát foglalnak neked, és még van kb szabad 8. Erre ráférne akkor 3 film, ami nem olyan sok. Vagyis attól függ, ha naponta tudod ezeket cserélni (pl. csak arra kell, hogy amíg utazol munkába/suliba nézz valamit) akkor elég az a ~6 órányi film, de ha mondjuk lemész balatonra vagy elutazol valahova és napokig nem tudod lecserélni azt a 3 filmet, akkor elég kevés. Szóval használatfüggő.

2013. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!