Battlefield 4 vagy Call of Duty Ghosts?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 09:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

17:07 !A BF4-nek is van uj motorja a Frostbite 3!

Es a multiplayeren is ujitottak jobb a grafika es meg sorilhatnam ... -.-!

2013. aug. 23. 07:26
 12/13 A kérdező kommentje:

17:07 !A BF4-nek is van uj motorja a Frostbite 3!

Es a multiplayeren is ujitottak jobb a grafika es meg sorilhatnam ... -.-!

(Bocs a helyesirasert telorol vagyok!)

2013. aug. 23. 07:26
 13/13 anonim válasza:
Szerintem mind2 jó sztem mind2 megérí, aki bf-t szereti jobban azt vegyen aki pedig Cod os az cod- ott vegyen! Mind2 ben vannak újítások de a bf 4 csak anyiban jobb a 3 tól, hogy szebb egy fokkal meg máshogy nézz ki az ahol mutatja az életedet, a Ghosts meg teljesen újj a ruhák az embereken élethűbek. Én mind 2 játékot szeretem szeretem a bf-et meg is van a 3,bad company 2/ Szeretem imádom a cod-ot első komolyabb játékom az cod volt még pedig ps2-n a call of duty 2 big red one, én most 2013 karira ghosts ot veszek de majd ha a bf4 premium edition kijön és csak max egy 10 rongy lesz azt is megveszem.Ja meg én jobban zseretem kis pályákon kergetni a másikat minthogy a játékmenet fele azzal menjen, hogy a ból b be jussak, na mind1 én mind2 játékot is szeretem szerintem mind2 jó
2013. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!