Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX 360-ra kiírt játékot nem...

XBOX 360-ra kiírt játékot nem játsza le a gépem. Van hogy filmnek veszi, van hogy egyáltalán nem indul. Ki van Flach-eltetve, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy le lehet tölteni valami progit, amivel menne a játék. Honnan tölthetném le ? Mit jelent az hogy esetleg wave 3as a játék? Segítsetek!!! Köszi.
2009. okt. 27. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos hogy jól írtad ki a játékot? És az se mindegy hogy PAL vagy NTSC verziójú a játék.
2009. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jól írtam ki az biztos, bár nem tudom mi a kettő között a különbség. :(((
2009. okt. 27. 13:40
 3/12 anonim ***** válasza:
A legnagyobb különbség köztük az hogy az Európai régióban csak a PAL verziós játékok mennek a konzolokon. Az NTSC meg az USA államaiban.
2009. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, most rákerestem és amit letöltöttem az PAL-os, csak az a fura, hogy másnak megy, nekem meg nem. Tényleg valami progival kellene át"módosítani" a játékot?
2009. okt. 27. 13:46
 5/12 A kérdező kommentje:
Amúgy elvileg ha ki van Flach-elve a gép, akkor nem kéne hogy fusson mind a kettő?
2009. okt. 27. 13:51
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, hogy mindkettőnek mennie kell. Amúgy ha nem tudsz válaszolni a feltett kérdésre, mi a fenének írkálsz?
2009. okt. 27. 14:00
 7/12 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Nekem azt mondták, hogy mindkettőnek mennie kell. Amúgy ha nem tudsz válaszolni a feltett kérdésre, mi a fenének írkálsz?"


Nem, az NTSC nem fog menni, ha csak nincs hozzá egy USA-ból behozott tv-d-ami ugye szintén nem PAL hanem NTSC-s.

2009. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, már ezzel is okosabb lettem. Akkor nem tudom miért vágtak át azzal, hogy mindkét fajtának mennie kell. Azért köszi mégegyszer, bár ötletem sincs mit csináljak, hogy elinduljon a kiírt játék..:(
2009. okt. 27. 14:39
 9/12 anonim válasza:
15%

Nekem nincsen USA TV-m és mégis megy az NTSC-s és a PAL-os lemez is. Jééé, hát mi történhetett?! Talán az USA angyal varázsolta meg a konzolom? :O ;-D

Mint mondtam elébb is, beszélj azzal aki csinálta. Honnan a szarból kéne tudnia itt bárkinek is hogy miért nem megy?

2009. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, a te véleményedre szerintem nem csak én NEM VAGYOK kíváncsi. Már írtam, hogy megkérdeztem és azt mondta hogy mindennek mennie kell. Mit nem értesz meg ezen? Ha Ő meg tudná oldani a problémát akkor nem írnék ide, ez nem jutott el a csöködt agyadig?
2009. okt. 27. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!