Ha monitoron akarod xbox 360-al játszani, ezt mind meg kell vennem?

Figyelt kérdés

Olyan monitorom van aminek csak vga kábele van, hdmi nincs rajta. Tehát akkor meg kell vennem ezt:

[link]

meg még ezt is:

[link]


Mert olyan átalakítóval nem találkoztam, aminek az egyik vége hdmi a másik meg "nőnemű" vga.


2013. aug. 11. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Kellene neked egy 32" -os HDTV. :)

2013. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ezek működni fognak-e, a HDMI digitális jel, a VGA pedig analog. Átalakító nélkül (ami drága mint az állat), nem hiszem, hogy meg lehet csinálni. Vegyél egy HDTV-t, vagy HDMI-s monitort, jobban jársz, mint ilyen gagyi szar kábelekkel, amik valószínűleg vacak jelet is továbbítanak.
2013. aug. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Végül is mindenki farzsebből kirázza egy HDTV/HDMI-s monitor árát...
2013. aug. 12. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:

25-30 körül már kapsz HDMIs monitort, persze ez esetben jobb, ha van inputos (hang-bemenet) hangszóród/hangfalad. Nekem is így van. Eladtam a monitorom, hozzácsaptam egy kicsit még (amit több hónapig gyűjtöttem), és annyi az egész, hogy átdugom a HDMI kábelt, ha épp a másikat használom. Tudom én jól, hogy milyen szar is az, hogy egyeseknek alig futja, más meg farzsebből...

De hosszabb távon ezzel jársz jól. Nem véletlen nincsenek ezek a kábelek úgy elterjedve. Ráadásul nem is biztos, hogy a monitorod támogatni fogja. Nagyon kényesek ezek a megoldások, remélem megérted. Ha nem, vedd meg, ezek pár ezer Ft-ok, de sokszor még azok sem értenek hozzá, akik árulják (olyanok, mint a pékségben - eladják a kenyeret, de nem tudják hogy készül, mi van benne).

Te döntésed.

2013. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A másodikat nem kell megvenned, ha ki lehet bontani a monitorodból a VGA kábelt, ugyanis hímnemű megy bele a monitorba.
2013. aug. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végül is mindenki farzsebből... nálam sem így van, egyébként az újakhoz mérten az én régi 32" -os LCD TV-m is egy elavult típusnak számít. Egyébként ezzel a kábellel van bekötve és teljesen jó. :)
2013. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!