Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik/játssza le...

Miért nem működik/játssza le a lejátszási listát a Sansa Clip+ mp3-am?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=7FBtknrrO9s

Mivel magán az mp3 lejátszón csak egyetlen lejátszási lista van alapból és újakat nem lehet létrehozni, ezért rákerestem neten hogy hogy lehetne több lejátszási listát felrakni rá, erre ezt a videót találtam.

Próbáltam megcsinálni a videó alapján. Azzal a különbséggel, hogy mikor a zenéket beraktam úgy sorrendben a lejátszólistás cuccnál, nem volt meg a menüsorom hogy le tudjam menteni. [link] (alul a videók kezelő felülete is hiányzik, nem csak a fenti menüsor, a mint a képen látszik)

Szóval úgy csináltam, hogy a zenéket amiket szeretnék egy lejátszási listába tenni, simán csak a VLC-be húztam be, és nem ebbe a lejátszólista szerkesztőbe (vagy mibe). Majd ez után Média menüpont, kikerestem hogy lejátszási lista mentése, lementettem m3u8-ba (mert ez van a videóban) és ugyan úgy az mp3 mappáján belül a playlist mappába húztam. Bekapcsoltam az mp3-at és sehol se találtam a playlistet. Mi lehet a gond? Tud valaki segíteni?



2013. aug. 10. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:

A videóban a srác Rockbox firmware-t használ a hivatalos helyett, írja is hogy a hivatalos firmware-rel nem tudta megnyitni a lejátszási listákat.


Te Rockbox-ot használsz vagy az eredeti Sansa firmware-t?

2013. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs a VLC részére meg, nálad nem dokkolt a lejátszólista. Menj fölé a Tálcán a VLC-nek ott kell lennie a második ablaknak, ahol a fenti menüsor meg a video vezérlés van.
2013. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem igazán értek ehhez.. Mi az a Rockbox meg firmware..?

Egyébként köszönöm a választ!

2013. aug. 11. 15:38
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ott van a második ablak a menüsorral és a videó vezérlővel! Nekem az a problémám a VLC-vel, hogy mint a képen, a lejátszási lista szerkesztőnél (a videóban) van menüsor meg videókezelő rész, nekem pedig nincs. Így nem is tudom elmenteni úgy a lejátszási listát mint a videóban.
2013. aug. 11. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha VLC-ben a Nézet menü Dokkolt Lejátszólista pontját választod akkor úgy fog működni a VLC ahogy a videóban.


A listát ne m3u8-ba, hanem m3u-ba mentsd el, majd töröld ki az elejét a soroknak, csak a mappanév, fájlnév maradjon, majd tedd a zenék mellé a fájlt.


Csak azokat a zenéket látja, amik azonos adathordozón vannak, ha a belső memóriára rakod a listát, akkor a memóriakártyán levő zenéket nem fogja látni, és fordítva sem.


A Rockbox egy alternatív szoftver mp3 lejátszókhoz: [link] más logika alapján működik mint a gyári szoftver. A szoftvercsere garanciavesztést okoz ugyanúgy, mint okostelefonoknál.

2013. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!