Marki2000 kérdése:

PS4-en is használható lesz?

Figyelt kérdés
Van egy PlayStation Plus 3 hónapos subscribe kódom.Ha veszek PS4-et,használhatom rajta? :D

2013. aug. 6. 16:55
 1/10 anonim válasza:
Szerintem igen, úgy tudom PlayStation Store nagyjából változatlanul fog működni.
2013. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. aug. 6. 17:46
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Változatlanul fog szaggatni és errorozni!
2013. aug. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én a britten vagyok,semmi bajom nincs :) Egyszer volt csak bajom,Saint Row-val! :) Azt is 3 és fél óra alatt letöltötte :))
2013. aug. 6. 18:25
 5/10 anonim ***** válasza:

#3


Amióta megvan a PS3-am (~3 év) soha nem szaggatott még a Store. "Errorozni" sem szokott, max karbantartás miatt nem enged fel, de az teljesen normális, és előre be is szokták jelenteni. Nem tökéletes, nem azt állítom, mert ha letöltök egy játékot akkor néha jön 5 MB/s-sel, néha meg örülnék a 300 kb/s-nek, de csúcsidőben ez nem csoda.

De multi közben sosem szaggat, nem dob le, stb.


Kérdésre válaszolva:

Igen, a PS+ előfizetés PS4-re is érvényes lesz. Tehát egy előfizetéssel PS3, PS Vita és PS4 előfizetésed is lesz, és mind a háromra kapod az ingyen játékokat. PS4-re is már az első naptól fogva kapsz 3-4 játékot, az egyik a Driveclub lesz (kicsit megcsonkított változata, egy-két pálya/kocsi kimarad, de még így sem panaszkodhatunk, illetve ettől függetlenül még valószínűleglehet platinázni) és 3 kisebb indie játék.

2013. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és változatlan áron. Azt még talán megemlítem, hogy PS4-nél kötelező lesz a PS+ a multihoz, de az ingyen játékok miatt amúgy is hülye aki nem fizet elő rá.
2013. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

# 5


Haveromnál és nálam az USA store szaggat és errorozik!

2013. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én nekem usa/uk/jp storem van de 1ik sem szaggat -_- hülyeséggel menj máshova
2013. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi,mindenkinek megy a zöld pacsi! :)
2013. aug. 7. 15:33
 10/10 anonim ***** válasza:

# 8


Te így tudod hogy haveromnál meg nállam hogy nem szaggat meg nem errorozik a PS Store! -_-


Te egy igazi látnok vagy menj a telejósdába!

2013. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!