Szerintetek egy xbox360 jasper elite 250gb rgh megér 27ezret?

Figyelt kérdés
nem kevés ez érte ? :D
2013. aug. 4. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kamu.


De ez is gyanús:


[link]

2013. aug. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez az [link]
2013. aug. 5. 07:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Az hogy Jasper csak így tudod pontosan megállapítani pont nem a lényeget fényképezte a tulaj.


[link]

2013. aug. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy Májkrémszofttal gariba kicseréltette a 3 ledes Xenon-ját, és a Májkrémszoft szintén egy Xenon-t adott vissza cserébe, de 2009-es dátummal. A hirdetésbe be volt írva, hogy 2009-es Jasper. Elmentem megnézni, de hátul a címkén az MFR Date helyett Service Date volt a 2009-nél. Persze HDMI nem volt rajta :D
2013. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát nekem ez megérné,de nem nagyon merek előre utalni

pedig már megadta hogy hova utaljam+telefonszámát is

de persze hogy csak a hangposta mikor hívnám :)

2013. aug. 5. 10:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne is merjél.


Én most hoztam meg a Jasperemet, ami időnként 3 ledet kap, emiatt jó ócsó vót, egy újrapasztázás megoldja, meg az RGH után a DashLaunch-ba fölküldöm a ventit porszívó szintre.

2013. aug. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

na jól tettem hogy mégsem utaltam

kamu az egész

felhivtam telon én valaki más vette fel a telefont ő is ugyan ezt akarta megvenni,és kiderült hogy a csávó máshonnan szedte le a képeket stb

2013. aug. 5. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!