Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jelszintmérő programot keresné...

Jelszintmérő programot keresnék parabola antenna beállításhoz. Tudtok ajánlani nekem ilyesmit?

Figyelt kérdés
Találtam itthon még régről egy beltéri egységet, de mivelhogy ez régi fajta,nincs rajta külön jelerősség mérő alkalmazás. Tudom hogy léteznek olyan műszerek amivel be szokták állítani az antennát, és ha van ilyen, akkor nekem ez a progi kellene pc-re!

2013. aug. 4. 06:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Es hogy gondoltad a beallitast ?m veszel egy muholdas kartyat a pcbe ? Ettol mar olcsobb egy lowcost analog belteri(digitalissal eselyed sincs)
2013. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Analóg beltérivel nem megy semmire, mivel már nincs analóg adás műholdon. Én bizony egy digitális beltérivel (Openbox X-810-zel) állítottam be a saját motoros antennámat, mivel nagyon jó a jelszintmérője, és minden bejön vele, aminek az adott antennaméret mellett be kell jönni.

PC-s programot csak akkor tudsz használni, ha van a gépedben egy műholdvevő kártya (pl. Skystar 2)

Ha az a beltéri, amit találtál annyira régi, hogy még analóg, akkor nem fogsz vele fogni semmit.

Szerintem próbálkozz egy ilyennel (olcsóbb, mint egy PC-s kártya): [link]

2013. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tok mindegy hogy vane analog adas,csak a frekvenciat allitja be vele. A digitalis belteri olyan lassan reagal ,hogy mire latsz valamit mar regen attekerted a lavort.


Egyebkent nagyon jo segitseg a www.dishpointer.com

2013. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!!!
2013. aug. 4. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!