Szerintetek mit tegyek? Hifi.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem régen kb egy hónapja vettem használtan egy Grundig mini hifit. Amin USB port és be épített kártyaolvasó rádió CD van hangfalak nélkül. Helyszínen ki is próbáltuk de nem rendesen... Sajnos haza hoztuk se a rádió és se a kártyaolvasó nem működött. CD működik. USB meg hibás pedig a helyszínre hozott az aki el adta pendrivet is egy zenét meg hallgattam fejhallgatóval. De azt hittem a kártyaolvasómmal (külső Basic XL márkájú) de ma ki próbáltuk a tesóm pendrivejevel és ugyanazt csinálja mint a kártyával szóval első számnak vége újra indítja a pendrive be olvasást. És amikor a 2. Számra léptetem akkor az első elejét kezdi el szaggatva 3mp ig aztán süket. Ezt a nagyobb mixeknél csinálja. A kisebb számokból van amelyiket olvassa van amelyiket nem... Már azon is gondolkodtam, hogy el cserélem olyan hifire amit rá tudok kötni a gépre és meg vannak a hangfalai. Ti mit gondoltok? Mit tegyek? Amúgy 2 ezer Ft ért vettem. És 2.1 el használnám ha normálisan működne.

2013. aug. 3. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:

" Amúgy 2 ezer Ft ért vettem"


Nem véletlen adták el.

2013. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van. Átvert a mocskos... Sebaj megpróbálom elcserélni. Vagy még egy kis haszonnal eladni.
2013. aug. 3. 11:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!